Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Junior táppal etetem a...

Brit Junior táppal etetem a kutyámat, de nem elég neki a megadott mennyiség. Adhatok neki többet?

Figyelt kérdés
Nem kövér, inkább kicsit sovány. Nem kórosan, még belefér, nem is hizlalni akarom. Csak félek, hogy így nem fog jól fejlődni.
2012. ápr. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz nyugodtan. Kakija mennyi egyébként? Normális mennyiségű?
2012. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális a kaki, még kevesebb is mint az előző táptól.
2012. ápr. 18. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ok, 10-20%-kal nyugodtan adj neki többet az előírtál, aztán meglátod utána.

Féregtelenítést se felejtsd el 3 havonta!

2012. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Féregtelenítés most volt, veszettség elleni oltással együtt. :)
2012. ápr. 18. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Oksa :)
2012. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

A felnőtt kori súlyához kell nézni a megadott mennyiséget ugye a Brit juniornál?

Múltkor én tettem fel itt egy kérdést,hogy elég kevésnek tűnik amit írnak,és Alexandra mondta,hogy a felnőtt kori súlyt kell nézni,mert én a mostanihoz néztem.:)

Persze mindig többet adtam neki így is:)

2012. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem a felnöttkori súlyt néztem, hanem a mostanit. Akkor lehet ez a baj? Most kb. 17 kg és kb. 25-27 kg lesz majd. Meg ez is kérdéses volt, hogy M-es vagy L-es kell-e neki. Mert pont a határon van a súlynál.
2012. ápr. 18. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a felnőttkorit kell nézni. Adult weight - ezt keresd a csomagolásán.
2012. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!