Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan rá lép a...

A kutyám állandóan rá lép a lábamra. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

#kutya #lábrataposás
2012. ápr. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csak néha, de rohadt nehéz. :)
2012. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell elképzelni? Sétáltok és véletlenül rálép vagy mikor egy helyben álltok, akkor célirányosan rád lép és ott tartja a lábát rajtad? Ha az utóbbi, akkor lehet falkavezérség problémája is, de ha az első akkor lehet, hogy csak figyelmetlen.:)


Ha rálép, akkor egész egyszerűen tessékeld arrébb szerintem, esetleg egy tiltó szóval vagy hanggal is kísérheted a mozdulatot. Valószínűleg le fog szokni róla!:)

2012. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 2 kg-os yorkink van.

Ő is folyton rálép a lábunkra!

Minket egyáltalán nem zavar , sőt kimondottan szeretem ezt a szokását !


Nincs gondunk a tiszteletlenséggel , mert nagyon szófogadó , semmi viselkedési problémája nincs és ezt a lábra lépegetést is Én hagytam hogy elhatalmasodjon rajta.

Ha sétálunk és találkozok egy ismerőssel , beszélgetünk , unja magát , ráhasal a lábamra és "alszik".


Le tudnám szoktatni, de nem akarom!!

Otthon is sokszor át gázól rajtunk , de egy ilyen pici test nem zavar , sőőőőőőőt

Persze , ha egy 20 kg-os kutya lenne !! :_)

2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az enyém egy 30+ kg-s labrador...:)
2012. ápr. 18. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az én kutyám is próbálkozott, kezdett "rászokni". Én azt csináltam, hogy kihúztam a lábamat az övé alól, és ráléptem az övére (persze nem erővel, meg odafigyelve, annyira, hogy legyen rajta egy kis nyomás, de ki tudja húzni alóla). Elég volt 1-2 nap így és le is szokott róla, azóta soha nem csinálta.



Persze van, hogy véletlen rám lép, de ma már elég arrébb löknöm. :)

2012. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ugyan ezt csinálom. Rálépek az övére, de mivel 1éves lesz, így még játéknak veszi és elkezd szaladgálni meg ugrálni. :\
2012. ápr. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!