Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fehér akita fajtájú szuka...

Egy fehér akita fajtájú szuka kiskutyának, milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
Én eddig a Yuki-ra gondoltam, ami japánul havat jelent, de ti még hátha tudtok jól hangzó neveket ajánlani. :) Köszi előre is.

2012. ápr. 18. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó a Yuki. :D
2012. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem a Yüjin (Jüzin) is jó. barátot jelent :D
2012. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Yuki nagyon jó, mega 2. válaszoló által ajálott is
2012. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Suki (szüki) ami szerelmet jelent (:
2012. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fehér akitám neve Shiro, ami fehéret jelent. De valahol olvastam, hogy inkább a kanokat nevezik el így(az enyém is kan) Ami még nagyon tetszik, az a Sora(menny, ég). :)
2012. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem kérdésre válaszolok, de nagyon szeretem az akitákat. Mutatsz róla képet?:) Persze csak akkor, ha nem nagy probléma. Biztos nagyon szép!
2012. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, nem tudom, hogy a kérdezőnek, vagy nekem szólt a kérdés, de én most csak régebbi képet tudok mutatni: [link] itt még csak 3 hónapos volt :)
2012. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy vörös akita szukám van, Yuukinak hívják - ami bátorságot jelent. :D Ha fehér lett volna, akkor a Naiya nevet adom neki, aminek a jelentése gyémánt. (:
2012. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan gyönyörű kutya, imádom az akitákat *.* És szerintem az eddig ajánlott nevek közül mind tök jó :)))
2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Végül a Yuki mellett döntöttünk, de a Során is sokat gondolkoztunk, meg a többi név is nagyon jól hangzik amiket írtatok. Köszi puszi! ^^
2012. ápr. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!