Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier Szeged?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szegeden keresek Amerikai Staffordshire Terrier kölyök kutyát ! Tud nekem valaki segíteni ?



2012. ápr. 19. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a google.
2012. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 compactegon ***** válasza:
ha ennyire fontos, hogy szegedi legyen, keress egy tenyésztőt a környéken. vagy vegyél egy jugoszláv vérvonalú kutyát :)
2012. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A guglin már egy hete nézegetem,de sehol nem találok megfelelőt,amit találtam az már elkelt
2012. ápr. 20. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia Én is Szegedi vagyok:)és ilyen kutyust vennénk de ami Szegeden van tenyésztő nagyon soké adná:(Majd 100 ezerért törzskönyv nélkül.Nézegettem már városokban is hátha valahol olcsóbb lenne:)Van elképzelés már?
2012. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már meg van a kutya :) vásárhelyről lett hozatva :)
2012. máj. 2. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia olvadtam, hogy meg lett a kutyi:)))Megkérdezhetem mennyiért vettétek és tenyésztőtől e?Én is nagyon szeretnék Szegedi vagyok de itt nem lehet kapni:((Képet tudsz mutatni?:DD
2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!