Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most mi legyen? (táp...

Akkor most mi legyen? (táp kérdés)

Figyelt kérdés

Fél éves a havanese kutyám és sajnos már elég sok tápot kipróbált, de még mindig nem találtuk meg az igazit.


Sajnos rossz helyről került hozzánk, ahol pedigree tápot kapott, aztán váltottunk neki a josera junior tápjára, de allergiás lett a csirkére. Ezután a purina pro plan lazacos tápját kapta, de attól meg iszonyat büdös lett a kutya és le is fogyott kicsit. Most utojára a párom hozott neki Acana tápot (bárányos), de egyrészt nem is eszi, másrészt kiderült, hogy felnőtt táp (nem tudom ez mennyire probléma).


Már annyi mindent olvastam a tápokról és a tömérdek információ között már nem tudok kiigazodni.:( Olyan tápot szeretnék, amelyik tényleg jó, de azért még elérhető áron van. Az acana tápot 1200 ft-os kg áron vettük, ennél többet nem igazán szeretnék rá költeni. Egyébként nem csak tápot kap, hetente párszor házikosztot is eszik, de ettől függetlenül szeretnék jó tápot választani.


2012. ápr. 19. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

főzz neki...nekem is csak ez jött be...állatorvossal konzultálva több "receptet" is összeállítottunk és így még változatos is....

és előre elkészíthető több napra is..

2012. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húst adj neki meg kis zöldséget tápot a csirkék esznek. lehet lepontozni tápos szponzorizáltak:D
2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Acanának van kölyök tápja is..


meg a Brit care-t esetleg megpróbálhatod

2012. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Royal Canin!
2012. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NKTL125 ***** válasza:

Brit Care, mi azzal etetünk.

Teljesen hipoallergén, Pécsett kimérve 800 Ft/kg.

Azt hiszem kölyökbe csak bárányos-rizses van.

2012. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!