Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanitsam meg a kutyamna...

Hogyan tanitsam meg a kutyamnak hogy adjon pacsit?

Figyelt kérdés
Ha tanitani akarom mindig jatszik, gondoltam megprobalom jutalomfalattal, de akkor csak azt lesi a kezembol...
2012. ápr. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, és miket tud eddig?
2012. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 honapos... meg semmit nem tanitopttam neki...
2012. ápr. 19. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

elosszor azt kell megtanulnia hogy Ulj!

ha ezt mar tudja akkor kezd a pacsi tanitasat.nekem igy sikerult:leut a kutya,en lehajolva eggyik kezemben jutifalat a masikka pedig felemelem a labat es kicsit razom,kozben mondom hogy pacsi.ezt megismetelni tobbszor.egy ket nap es megtanulja.

amikor en kezdtem nem akarta.ra egy hetre probalkoztunk ujbol es harmadik pacsit mar maga adta:))azert kell megrazni a labat vagy kicsit mozgatni hogy tudja hogy arrol van szo

2012. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos és még semmit nem tud? Ül, fekszik, marad?

Ezek nélkül neki se kezdj a pacsinak - aminek amúgy semmi értelme, csak cuki. A többi viszont életmentő lehet.

2012. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb kutya magától ad pacsit. A tied is fogadjunk.

Azt kell csinálnod csak, hogy kirakod a kezedet mintha kérnél valamit( tulajdonképpen kérsz is, a lábát) aztán amikor odanyúlna, hogy megnyaljon, ellököd a fejét, még megcsinálod egy párszor, közben mondod, hogy pacsit és minden fej ellökés után a mellső lábát megkoppintod vagy kétszer. Fel is emelheted, neki, hogy rájöjjön, de rá fog jönni magától is!!

2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezzel a taktikával az én kutyám 3 méterről ülve is tud integetni, hogy kirakom a kezem és "Pacsit!" kérek. Most gyakoroljuk állásban is az integetést. Minden jutalomfalat nélkül rá fog jönni, hogy nyalakodás helyett ez a másik kedveskedés forma, hogyha ezt nyilvánvalóvá teszed neki.
2012. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!