Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy bajt csináltam, hogy...

Nagy bajt csináltam, hogy Otifree fültisztitó helyett egy másikat (Panzit) vettem?

Figyelt kérdés

Írt fel egy másikat a doki receptre, 2 napig hajkurásztam. (Nincs a városban állatpatika).

Otifreet sehol nem kaptam, a kövi állatpatika is kb 30 km-re van, a másik városban.

Ezért vettem állatboltban Panzit, mert a másik gyógyszert csak tiszta fülbe szabad csepegtetni, és már 2 nap után s.o.s-é vált a helyzet.


2012. ápr. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is Panzit használok, a célnak tökéletesen megfelel. De azt írod, hogy a másik gyógyszer. A Panzi viszont sima, alkoholos fültisztító, tehát nem fülcsepp.
2012. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kellett egy amivel kitisztitom a fülét, amit receptre kaptunk az meg a bacik, gombák és atkák ellen van.

A receptes gyógyszer 3600 ft volt, ez az Otifree meg 1500-2000 körül van, és ahogy olvastam ugyanazt csinálja mint az olcsóbb fültisztitó.

2012. ápr. 19. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Panziból sok termék egy nagy hulladék, de a fültisztító pont nem az. Olyan gyönyörűen ki lehet vele tisztítani a kutya fülét, h csak no. Mi is ezt használjuk a kozmetikában.
2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a panzival ki tudod tisztitani szépen a kutyus fülét, és utána mehet bele a gyógyszer.
2012. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm!
2012. ápr. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!