Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válaszunk?

Milyen kutyát válaszunk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát,de nem tudom milyen fajta legyen kertben fogjuk tartani de a házba is bejöhet majd.Már van egy idősebb kutyánk, magyar vizsla. milyen kutyát tudtok ajánlani?Lehetőleg ne legyen goromba mert a húgom csak 5 éves.

2012. ápr. 19. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy vizsla. Esetleg német vizsla. Ha az egyszer már bevált. :)
2012. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik kutya sem goromba. Csak ha annak nevelik! :)
2012. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Tacsit tudom ajánlani.Szálkásszörű nagyon aranyos :) saját tapasztalatból beszélek.nyugodt fajta 4 éves voltam mikor kaptuk.beteg nem volt csak egyszer volt állvemhes vagy mi.de a hímeknél ilyen nics :)
2012. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bocs nem úgy értettem
2012. ápr. 19. 19:14
 5/13 anonim válasza:
Hát hogy??
2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vannak játékos,őrzővédő és mondjuk vadászkutyák amiket arra tenyésztettek ki
2012. ápr. 19. 19:34
 7/13 andi931019 válasza:
szia! Vannak tipikus családi kutyák ilyen a Golden Retriver, Németjuhász, Labrador, bármilyen hihetetlen de a Staffi! Kisebb változatban, Spiccek, Spániel, Shar Pei, Tacskó(bár nagyon félre lehet nevelni mert akaratos jószág). De az igazi az lenne ha befogadnál egy kutyust menhelyről vagy gyepmesteri telepről! A hálájuk sokkal többet ér mint egy fajta adott viselkedési szokása. Ha bemész egy ilyen helyre és megmondod a feltételeidet,"kívánságaidat" biztosan olyan kutyust mutatnak neked ami pont megfelelő! És isten ne adja de ha valami nem lenne "jó" nem tudna beilleszkedni akkor visszaviheted(bár tényleg ne adja az ég!!!) remélem segítettem :D
2012. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem vegyetek egy kisvizslát. már ismeritek a fajtát, és a vizsla egy nagyon aranyos kutya szerintem.
2012. ápr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen esetben mindig menhelyi keverék kutyát ajánlok. Bemész a legközelebbi menhelyre, és elmondod ugyanezeket akkor ajánlani fognak kutyákat, ami az igényeiteknek megfelel.
2012. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Labrador, uszkár, újfundlandi
2012. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!