Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy anyum ne...

Mit csináljak, hogy anyum ne tömje a kutyáimat mindenféle egészségtelen kajával?

Figyelt kérdés
Van egy Yorkim aki most 9 hetes. Anyu folyamatosan zsíros, nehéz kajákkal eteti ( füstölt kolbász, tepertő stb ) Hiába szólok rá csak kiabál velem hogy azért ilyen sovány ez a kutya mert nem kap rendes kaját. Nem lehet neki megmagyarázni. Megkértem, hogy ne etesse inkább megetetem én kora reggel mielőtt elmegyek itthonról. De a táp mellett továbbra is tömi. A kiskutya pedig rögtön hány tőle. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit lehetne vele csinálni. A kinti kutyusokkal ugyan ez a helyzet. Royal Chaninnal+csirkehússal etetek. Múltkor húsvétkor az összes megmaradt sütit odaadta nekik majdnem szívrohamot kaptam.Pedig megmondtam neki, hogy ne etesse őket elég nekik ha este én megetetem a súlyuknak megfelelően. Ilyenkor pedig sunyiba eteti őket még nem vagyok itthon és mikor rákérdezek, akkor azt mondja, hogy nem adott nekik és én még egyszer leetetem őket. Múltkor is 2 napig nem ettek mert besokalltak...:( Már teljesen kikészültem állandóan ezen vitázok vele... Mivel lehetne meggyőzni, hogy ne tegye?
2012. ápr. 19. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod meggyőzni róla. Az én anyám is egyfolytában tömte a kutyákat amikor nem voltam itthon. És nem akarta megérteni, hogy miért nem etetheti egész nap a kutyákat.

Nálunk mind a 2 kutya kinti így amikor csak anyám marad itthon akkor felzárom a kutyákat a felső kertbe. Oda nem megy így nem eteti a kutyákat.

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

egyszerű módszer:

Mikor legközelebb viszitek oltatni,menjetek be mindketten a rendelőben. Miközbe az orvos pepecsel a fecskendővel stb., tedd fel neki ezt a kérdést úgy hogy anyukád közbe hallja,hidd el az orvos ki fog akadni és megmondja anyukádnak a magáét, és őt talán komolyan veszi anyukád:) szerintem beválna:)

2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!