Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7hónapos kiskutyámnak van egy...

7hónapos kiskutyámnak van egy párnája és félti mindenkitől. (eddig is volt neki, de ehhez ragaszkodik) Azt vettem észre, hogy úgy csinál vele, mintha szopna az anyjától. Ez miért van? Pedig már 7 hónapos!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
hány hetesen választották el az anyjától?
2012. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig minden kutyának volt valami kedvence, amit nem adott oda senkinek. A mostaninak is van. Ha szopást utánoz, lehet, hogy korán lett elválasztva. de nem hiszem, hogy erről van szó. Szerintem ne izgasd magad miatta.
2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyémnek is van "cumis" párnája, az az övé, szereti, és esténként cumizik, meg közben röfög is. Szerintem magát nyugtatgatja. ja és 5 éves dobi szuka.
2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a macska cumizik! Én is kíváncsi lennék, hogy mi az oka ennek!


Az én kutyáimnak is szoktak lenni "kis barátai", amivel szerintem nincs is gond amíg nem morog vagy kap meg érte, neked vagy a családodnak mindig szó nélkül oda kell adnia, te vagy a "főnök", a gazdija, meg kell értenie, hogy hol a helye még az elején, mielőtt ez eldurvulna a helyzet, azaz a következetes nevelésre célzok.

2012. ápr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, vagy amíg nem lesz álvemhes tőle, sajnos olyat is láttam már :S Persze a tiéd még túl kicsi ahhoz szerintem, meg a nemét sem írtad...
2012. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tüzelés utáni 2 hónap tájékán valóban nem árt kicsit eldugni előle az álvemhesség miatt. Ez egyfajta pótcselekvés, jó kis önnyugtató.
2012. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!