Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 10 kg mien porázt és...

A kutyám 10 kg mien porázt és nyakörvet vegyek neki? sétáltatni szeretném!

Figyelt kérdés
sétáltatni szeretném!
2012. ápr. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne flexit, azaz ne automata kiengedős pórázt vegyél. Jobb ha megfogadod a tanácsomat, de nem valók semmire sem. Nem lehet vele a kutyát irányítani. A kis szobakutyákat ilyennek viszik, de nem csinálnak szinte semmit.

Vegyél inkább vékonyabb bőr, vagy olyan erősebb fonott textilszerűt. Azok már valamirevalók. De ne sajnáld értük adni a kívánt pénzt.

2012. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem a futtató pórázt.
2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 11 kg-os kölyök, és sima textil pórázt és nyakörvet használok, amikor mellettem kell jönnie. És ha nem engedem el, akkor mindig mellettem kell jönnie. Ha kirándulni megyünk erdőbe, és ott nem mem elengedni, akkor hasznalok flexit, de csak akkor!
2012. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőr vagy textil nyakörv és póráz is tökéletes. A flexit én sem ajánlom, meg a hámot sem; előbb tanuljon meg nyakörvvel, normális pórázon sétálni, utána lehet flancolni, ha valamiért szükségét érzed.
2012. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!