Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám alvás közben szopja...

A kutyám alvás közben szopja az ujjam és állva kakil?!

Figyelt kérdés

5 honapos.amiota nalam van velem alszik az agyban,de ket hete mielott elalszik a huvelykujjam beveszi a szajaba es ugy alszik el amig ki nem veszem a szajabol.

A masik kerdes hogy ma ugy kakilt hol felagaskodott a keritesre es allva jott ki neki.elosszor csinalta.a ti kutyaitoknak is vannak ilyen szokasai?vagy csak az enyem is bolondos?


2012. ápr. 19. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyimék kutyája néha ugrálás közben kakil.... A hüvelykujj cumizás nagyon aranyos lehet. Az enyém teljesen hozzám szokott bújni attól félek hogy egyszer rá fekszem.
2012. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az enyem is teljesen mellettem fekszik.van hogy reggel ugy ebredek hogy az orrunk osszeer.heti 2 alkalommal alszik nalam a parom,de akkor szegenykem a nappaliban van egyedul,de mindig a kanapera teritem a lepedot neki amin addig aludtunk.a parom elegge finnyas :)

nekem is nagyon tetszik amikor ugy alszik el hogy szopja az ujjam.neha aggodom hogy jobban embernek kepzeli mar magat mint kutyanak.vannak fura szokasai :D

2012. ápr. 19. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én arra neveltem a kutyámat hogy csak akkor jöhet fel az ágyra ha én felrakom vagy szólok neki hogy jöhet. az elején még felugrált engedély nélkül de akkor jött az újságpapírral való elfenekelés.
2012. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat igen,en elrontottam ot.most meg ma elore sajnalom a reakciojat hogy most mi van?eddig felugorhattam de mar nem?

a masik pedig hogy nekem az ujsagpapirtol nem fel sajnos.

nyaron keszulok a szuleimhez koltozni de eleg nagy melo lesz ravenni arra is oket hogy bent lehessen a kutya,de a kanape es az agy mar biztos tabu lesz.

2012. ápr. 19. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd alkalmazkodik. Csak mikor szoktatod majd le róla legyél következetes és határozott.
2012. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!