Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek ajánljátok fel az adó 1%?

Kinek ajánljátok fel az adó 1%?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztába vagyok azzal, hogy minden menhely, állatmentő mozgalom nagy segítségre szorul anyagilag (is)!

Ti hogy tudjátok eldönteni, hogy kinek ajánljátok fel az adótok 1%-át?

Annyi van, hogy nem tudok választani!!!


2012. ápr. 20. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én annak adom, ahonnan az én kutyám is van. Ha meg nem onnan lenne, akkor a legközelebbinek adnám ( jelene setben ez egy és ugyanaz).
2012. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annak ajánlottam fel, aki itt helyben Állatvédő szervezet.
2012. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én most annak, aki díjmentesen beoltotta az ideiglenesen nálam lévő kutyust.
2012. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én önkéntes vagyok az egyik állatvédő szervezetnél, így nem volt kérdéses kinek. De ha Te nem tudsz dönteni, nézegesd a honlapjukat. Az alapján nagyon könnyű eldönteni, hogy jó helyen lesz-e a pénzed.
2012. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sportegyesületünknek adtam, ha nekik nem lenne, akkor valamelyik állatmenhelynek.
2012. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A városomban lévő menhelynek adtam.
2012. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg a mudi fajtamentőknek, mert nagy kedvencem a fajta, és ők ivartalanítva, chippezve, rehabilitáció után adják új gazdákhoz ennek az amúgy is ritka, kihalás szélén álló magyar fajtának a fajtatiszta, vagy fajtajelleget mutató keverékeit. De ez csak példa, ne vedd reklámnak, keress olyan egyesületet, akiknek egyetértesz a céljaikkal, törekvéseikkel, esetleg ha a közeledben van, ki is látogathatsz. Az például ne befolyásoljon, hogy mondjuk most építettek új kennelsort, esetleg egy új területen menhelyet, mert lehet, hogy hosszú évek múlva gyűjtöttek már rá -mint a miskolciak (ide sokáig jártam önkéntesként, amíg el nem költöztem), akik úgy jártak, hogy az első menhely területe alatt bánya volt, és hiába építették fel az épületeket, orvosi szobát, karantént, kenneleket, szétcsúszott a föld, és évekig ott vegetáltak folyamatosan tákolgatott kennelekben a kutyák, a dolgozók pedig lakókocsiban, ahol a beteg kutyákat is elhelyezték. Mostanra az új hely nagy részét egy másik területen felépítették, és sokan már nem adakoznak úgy, hogy látják, megvan az új menhely, pedig azt fel is kell ám tartani!


Szóval ezek csak példák, valahogy próbálj meg dönteni, bár tényleg nehéz. Legszívesebben milliókat adnék az összesnek...

2012. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon utál itt engem, ha már az a válaszom se jó h kinek adom az adóm 1%-át.


De hogy akkor a fogyatékosok is megértsék: találtam egy kutyát, amit elvittem a menhellyel kapcsolatban álló klinikára. Ott mondták h beoltják, ha vállalom a 2*14 napot míg hatnak az oltások, mert máshogy nem mehet be a menhelyre. Vállaltam, de végül ne mvolt szívem beadni, inkább nálam volt ideiglenesben több, mint 3 hónapot. Aztán találtam neki gazdit, akivel bementünk a telepre, lepapíroztuk, kifizettük az örökbefogadási árat (az oltások ára, tehát 4000 Ft) és mostantól a kutya az egyik nagyon jó barátom kutyája. Marha nagy bűn ezt tenni, mi? Iszonyatos ezek után segíteni a menhelynek, ugye?

2012. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Rex Komáromi Állatvédő egyesületnek adom. Te nem akarod nekünk adni? :D Én itt vagyok önkéntes!
2012. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!