Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi alapján választjak?

Mi alapján választjak?

Figyelt kérdés

Most fogunk menni délbe kutyát választani két kis szuka tacsi közül.Mi alapján válasszam ki a kutyát?

Hadjam hogy ő válasszon ki engem?

Vélemény?


2012. ápr. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy ő válasszon ki téged :) Amelyik elsőnek odamegy és érdeklődőbb, én tuti őt választanám :)
2012. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,erre gondoltam énis. :)

Van olyan hogy egyik kutya sem akar engem?Mármint nem akar kiválasztani ,nem jön oda,nem nyalogat,rág,stb..

2012. ápr. 20. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, vagy ha igen akkor beteg. Egy egészséges kiskutya érdeklődő kell legyen :)
2012. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én családi kutyát nem ez alapján választanék, mert az ilyen kiskutyák gyakran túl rámenősek, dominánsak, erőszakosak lesznek. De az is lehet, hogy az aktívabb kölyök éppen alszik, mert most tombolta ki magát. Tölts el több időt a megfigyelésükkel.

[link]

Olvasd ezt el, és teszteld le így a kiskutyákat, a jellemzés alapján pedig válaszd azt, amelyik a ti életstílusotokhoz megfelelőbb.

2012. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános ez hogy hagyd hogy te válaszd ki! Viszont ha nagyon felelős kutyatartó akarsz lenni te választod ki! Legfontosabb, hogy egészséges legyen!

Általában azt a kutyát szokták választani aki ugrál, pörög, mert jaj de aranyos...Viszont egy magas energiaszintű kutyával sokkal nehezebb lesz bánnod! Az sem jó választás, ha túl félénk kutyát választasz! A helyes a középút! Az a kutya a tökéletes, aki tud nyugodt lenni a jelenlétedben, nem pedig az aki mindenképpen az öledbe akar ugrani!

2012. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!