Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kutyák is olyan...

A keverék kutyák is olyan értékesek és szeretetreméltóak mint a fajtatiszták, ti is egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

Nekem keverék kutyusom van és valami imádnivaló! Saját egyénisége van, néha olyan mint egy ember :D Viszont az egyik ismerősöm tökre leszólta a keverék kutyákat, hogy azok buta korcsok nem is nevezhetőek kutyáknak :( Én viszont ugyanúgy szeretem őket, mint a fajtatisztákat.

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. ápr. 20. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Kifejezetten jobban szeretem a keverékeket, mint a fajtatisztákat. Felemelő érzés, amikor kimész vele sétálni, és nem jön veled szembe még 10 hasonló kinézetű kutya, hanem tök egyedi. Nagyon becsülöm azt, akinek keveréke van, mert ez majdnem mindig azt jelenti, hogy befogadta azt a kutyát valahonnan. És az az igazi kutyaimádó, aki örökbe fogad. Akinek csak fajtatiszta kell, az szerintem nem szereti a kutyákat, csak dísznek tartja.
2012. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A kutyám 15,5 év alatt kétszer volt beteg szerencsére :))
2012. ápr. 20. 15:12
 13/17 anonim válasza:
Ne törődj azzal az ismerősöddel aki ennyire sznob. azok a kutyák is ugyanúgy kutyák. van amelyik aranyosabb is mint egy fajtiszta
2012. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Fajtatiszta kutyám van és igen, csak fajtatiszta kéne a továbbiakban is. Mégpedig azért, mert bár külsőre biztos, hogy nem jön velem szemben még egy ugyanolyan kutya, ha keveréket választok, azonban nekem a belső tulajdonságok és igények sem elhanyagolhatóak. Míg egy fajtatisztánál tudja mire számítson az ember, keveréknél mindez lutri.


Ettől függetlenül szeretem a keverék kutyákat, csak rohadtul nem szeretem az ilyet, ha vki kijelenti, hogy akinek csak fajtatiszta kutya kell, az nem szereti igazán a kutyákat. Ugyanúgy az olyan embert se szeretem, akinek fajtatiszta kutyája van és hangoztatja, hogy csak az a kutya, a keverék már nem.

2012. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ember számára a saját kutyája a legszeretetreméltóbb, a legokosabb, a legegyedibb és a legértékesebb, bármilyen fajta, vagy keverék is.

Vannak akik szerelmesek egy-egy fajtába és megbolondulnak értük, de akadnak akik a keverékekre esküsznek és ez így is jó. Nem kell foglalkozni az ilyen alaptalan és meg nem indokolható véleményekkel, hogy csak a fajtatiszta kutya a kutya, vagy hogy csak a keverék az igazi. Mindenki azt gondol amit akar, az igazságot csak a gazdi tudja/érzi. És mivel minden gazdi számára a saját a legjobb, így nincs is min vitatkozni :)

2012. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyenértékűek.
2012. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Az én kutyám egyszerűen imádnivaló, pedig keverék! Éppen attól szép h egyedi! Sose tudnék egy fajtatiszta kutyát úgy szeretni mint őt!!
2012. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!