Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért korog ilyen iszonyatosan...

Miért korog ilyen iszonyatosan hangosan a kutyám pocija? HELP

Figyelt kérdés

Nyugodt (sokkal virgoncabb szokott lenni), a kedvenc jutalomfalatját amit imád most nem fogadta el. Izonyatosan hangosan zubog a hasa. Széklete normális volt.

Mi lehet a baja? Lehetséges hogy beteg?



2012. ápr. 20. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy éhes..


egyszer volt ,hogy az én kutyámnak is kutyogott a hasa ,de neki másnapra hasmenése lett, a másik esetben egy éjszaka már nem tudom ,mért felkelt és annyira korgott a kutyám hasa, hogy kimentem a konyhába és adtam neki 2 szelet párizsit ,el is múlt..


adj neki egy kis kaját, ha akkor se múlik el akkor vmi nincs rendben az emésztésével, egy kis sajttal és almával helyre hozható,ha már viszont megy a hasa akkor főzz neki rizst

2012. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*felkeltem
2012. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak akkor kluttyog a hasa, ha botot rágcsált és nem megy könnyen át rajta.

Ill. ami nagyon durva volt, amikor megevett kölyökként 1 pár zoknit, akkor nagyon kluttyogott neki, látszott is rajta, hogy nincs jól.

Figyelj rá nagyon!

2012. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit remeg is,meg az előbb majdnem hányt,de vissza is nyelte..!
2012. ápr. 20. 17:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Hiába kínáltam,nem kell neki a kaja.Tejet esetleg adjak neki?Szabad ilyenkor?
2012. ápr. 20. 17:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet annak köze,hogy ma egyedül volt itthon(nem először)de szétcincált pár újságot?!
2012. ápr. 20. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az újság akadt el a pocijában/gyomrában valahol. Tejet ne itass vele. Inkább menjetek el orvoshoz!
2012. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sárga habosat hányt,de nagyon keveset.
2012. ápr. 20. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Fog még hányni. Amikor az enyém botot rágott és nem jut tovább a gyomrából, ő is így kezdi, aztán 1 órán belül még szokott hányni újra. Meddig van ma a dokitok?
2012. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor újra hány, akkor jönnek a botdarabok.
2012. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!