Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkinak ti milyen játékokat...

Yorkinak ti milyen játékokat vettetek?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésben,Tescoban vagy netről veszitek. Mi a tapasztalatotok melyik ami tényleg bevált és melyik az a játék amit egyáltalán nem ajánlotok.

2012. ápr. 20. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Julius k9-nek a legkisebb madzagos labdája nagyon bevált, a kis gagyik nem annyira.
2012. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. ápr. 20. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásokba esni játékok terén, sok felesleges cuccot össze lehet vásárolni, amik aztán csak porosodni fognak.

Ami nálunk a best of, az a wc papír guriga, annál jobb játék nincs:)

De amit még tudok javasolni, az egy tenisz labda, és a Kong termékek.

2012. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. ápr. 20. 19:47
 5/10 anonim válasza:
Szerintem a legolcsóbb és legtartósabb, ha a Tescoban veszel egyet. Az én kutyámnak a 300 forintos Tesco-s játék jobban tetszik, mint bármelyik másik.
2012. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. ápr. 22. 07:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a legnagyobb kedvenc egy üres műanyagüveg :D:D A legjobb a másfél vagy két literes ^^ A kutya szabályosan gurul vele vagy éppen rágcsálja a kupakját :)

A másik favorit amit még a Baumaxban vettem neki anno egy kék sípolós labda. Az a mindene.

2012. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)
2012. ápr. 23. 06:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy csomó játékunk, drága is olcsó is :) ugyanúgy elvan a flakon kupakkal, mint egy 5 ezres röfögő malaccal :)


A műanyag és latex játékokat azzal kezdem h jó meleg vízben leöblítem és kezdődhet a játék. (ez csak egy tipp) :)


Olyat most nem tudok neked mondani amit nem ajánlanék...


Nálunk nagyon bevállt és tartósak azok, amik plüssök és a hasukban van a csipogó.


Azok az újfajta latex-os játékok is nagyon jók, jobbak mint a műanyagok sztem. :)


Nagyon szereti a kindertojást (tudod a sárga tartókát:) )néha rakok bele neki szárazkajcsit és ügyesen kinyitja :)


úú amit még nagyon szeretek az az etető laszti.

Én nem vettem, hanem a sípolós kislabdájából kivettem a sípot, vágtam rá nagyobb lukat és ott töltöm fel jutifalattal (vagy akármivel)úgy tud hozzájutni ha görgeti és kipotyognak a lukon a falatok. Nagyon cuki.


remélem adtam pár ötletet :)

2012. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) és köszi a tippeket is :)
2012. ápr. 24. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!