Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever kutyák...

Golden Retriever kutyák olcsón? Beagle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt legfőképp kutyás oldalakon nézelődőket szeretnék meghallgatni! Kéne 30.000. forintig Golden Retriever kutya (lehetőleg fajtiszta, de az sem baj, ha nem) vagy beagle.  válaszokat várok, köszi!!
2012. ápr. 20. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb oldal szerintem.:)

[link]


[link] elado-kutyak?ad_price_from=&ad_price_to=&keywords=golden+Retriever&ad_county=&catid=&ad_sex=&ad_stature=


[link] elado-kutyak?ad_price_from=&ad_price_to=&keywords=beagle&ad_county=&catid=&ad_sex=&ad_stature=


[link]

2012. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ennyiért nem fogsz kapni fajtatisztát (bár lehet, hogy egyesek akként fogják eladni...).

Ha viszont nem probléma, hogy nem az, akkor nem értem miért nem nézel be menhelyekre. A pénzt pedig a kutyusra költhetnéd. :)

2012. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Néztem menhelyekre is, de két dolgot nem említettem: az első, hogy nem egyedül döntök, hanem a nővérem is.. egyébként elfogadnék egy teljesen másik fajta kutyát is... csakhát egy házban élünk. a másik, hogy ő nem olyat akar, ami egyáltalán nem hasonlít a goldenre vagy a beagle-re. :/ egyébként higgyétek el, nem itt nézelődnék, úgy értettem innen hátha van akinél vannak KÖLYÖK kutyusok a fenti fajtákből. Igen, kölyök kéne ://
2012. ápr. 20. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

egészségeset és fajtatisztát ennyiért nem kapsz

fajtatisztának látszó nem valószínű, hogy egészségeset már igen

ha pedig nem a szaporítókat szeretnéd támogatni "áldásos" tevékenyégükben akkor menhelyeken vagy fajtamentésnél kaphatsz fajtatisztának látszó kutyát

2012. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezt az oldalt olvassátok el vásárlás előtt és ne hagyjátok átverni magatokat.... [link]
2012. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

labrador is hasonló kutya,nézd ő de szép:

[link]


és ő még nagyon pici is!


ők is picik:

[link]


[link]

2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne egy szaporítót támogass!!! Tele vannak a menhelyek!
2012. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!