Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pár napja örökbe fogadott...

A pár napja örökbe fogadott kutyám rám támadt etetés közben :- ( Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Két kutyust fogadtunk örökbe a sintér telepről. Alapjáraton nagyon barátságosak, az egyik imádni valóan kedves, de a másik aki alapból szintén barátságos, vannak kiszámíthatatlan dolgai. Pár napja kerültek ide, Vasárnapra van megbeszélve az első óra a kutya iskolában, de kíváncsi lennék a Ti tapasztalataitokra addig is. Ma átjött a szomszéd kisfiú, és amikor a botot el akarta tőle venni, rámordult. Aztán amikor etettem, elmentem a háta mögött, és rám támadt, három helyen megcsípett. Nagyon szeretem és meg akartam menteni, de ez durva. Nem tudom mit tegyek. Van esély, hogy átneveljük? Vagy ez nagy gond?
2012. ápr. 20. 21:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Meggondolatlanul választottátok ki a kutyákat. És mindjárt kettőt. Gyepmesterin amúgy sem tudható, melyik kutya, milyen természetű. Azzal a kutyával, amelyikkel a gondok vannak, ha egyedül kerül hozzátok, talán ennyire durván nem jönnek elő a viselkedési problémák.

Remélem, azóta kaptál megfelelő segítséget a kutya neveléséhez.

2012. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, jól alakult :-) Már semmi gond nincs vele, nyugodtan oda mehetek mellé amikor eszik. Sőt, bejön ide hozzám a műhelybe, behordja a csontot és ide ül mellém rágcsálni. :-DD Kézből is gyakran adok nekik falatokat. Nagyon jól kijön a társával, nagyon szeretik egymást. Szóval minden rendben van :-)
2012. aug. 20. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!