Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, mit...

A kutyám nagyon beteg, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Napok óta nem eszik, egész nap fekszik, nagyon letört.

Az állatorvos azt mondta nem lehet vele mit csinálni, nyomjunk le a torkán tejet.szegényke csak 9 hónapos :((


2012. ápr. 20. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd másik állatorvoshoz!
2012. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kb. 3 napja megy ez. csak kicsi húst evett
2012. ápr. 20. 21:35
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a közelben sehol sincs
2012. ápr. 20. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosod dögöljön meg,tényleg vigyed egy másikhoz.Esetleg mondd meg hol laksz,majd az egyik válaszoló talán ajánl egyet :)
2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj messzebb... Próbáld megoldani, mert ez így nagyon nem lesz jó..... A orvost meg kérd meg, hogy adja vissza a diplomáját...
2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az állatorvos vagy szíveskedik megmondani, hogy konkrétan mi a baja a kutyának, vagy adja vissza a diplomáját, te pedig vidd el másik orvoshoz egy normálisan felszerelt állatorvosi rendelőbe.
2012. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ne is mondjátok! ez egy nagy paraszt! 1 hónapos ktyáknak csonkolta a farkát. szerintem vette a diplomáját.

holnap visszük az állatkorházba! remélem tudnak mit tenni

2012. ápr. 20. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Most majd le fogtok pontozni, de már nem bírom ki hogy ne írjam le.

Szerintem ezeknek a kérdéseknek a fele kamu, mármint az a része, hogy az állatorvos nem csinált semmit. Véleményem szerint el sem lett vive a kutya orvoshoz, csak a kérdezők ezzel próbálják kivédeni az erre irányuló válaszokat. Azt gondolják, majd kapnak valami házi praktikai tanácsot, és meggyógyul a kutya. Természetesen aláírom, hogy vannak trehány állatorvosok, de azért nem ennyi...

Főleg, hogy az lenne a második logikus lépés, hogy elviszi más állatorvoshoz, nem? (helyette inkább itt kérdezősködik, mintha ez eszébe sem jutott volna, na persze)

2012. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21,45-nél a pont
2012. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha egynapos kutyáknak csonkolja a farkát. Egyébként a kettővel előttem szólónak igaza lehet.
2012. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!