Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terrier fajtamenté...

Jack Russel Terrier fajtamentés van?

Figyelt kérdés
Fajtamentőket keresek, ahova lehet leadni kutyát!
2012. ápr. 20. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy keresel. Ha ugyanis keresnél, találnál.

[link]

2012. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzájuk sem valószínű, hogy le lehet adni kutyát, a legtöbb fajtamentő egyesületnek ha van is valami kapacitása, általában tele vannak, várólista van meg ideiglenes befogadók. De vedd fel velük a kapcsolatot, az nem árthat.
2012. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miert akarod leadni?rakj fel lecci kepet rola es lehet tudok segiteni ideiglenesbe...nalunk is volt multkor egy egesz alom le akartak altati öket:-( es par infot a kutyusrol...
2012. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az nagyon nagy segítség lenne! Talált kutya, tegnap este találtam, de nálam nem maradhat, mert nem engedik (talán még egy éjszakát ki tudok könyörögni, ha látom, hogy intéződik a sora).

Körülbelül 1-2 éves szuka kutya, nagyon barátságos, mindenkivel, folyamatosan csóvál, örül.

Állítólag többen is látták, legalábbis visszajelezték nekem, miután face-n megosztottam, hogy pár hete látják kóborolni, de senkinek nem hiányzik.

Én láttam vagy két plakátot a városban, hogy találtak egy Jack Russel Terriert az sokáig kint volt, de bezzeg most, hogy megtaláltam a kutyát leszedték az összeset. Nem kizárt, hogy azt a kutyát találtam meg én is, mint amit más. Nyakörv is volt rajta.

[link]

2012. ápr. 21. 06:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a barcikai lány? Már eljutott hozzám a facebookos postod, szerintem azzal tettél a legokosabbat hogy ott megosztottad, biztos találsz neki valakit.
2012. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fb-on elküldtem pár illetékes embernek amit írtál, szerintem fognak jelentkezni.
2012. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már én is találtam neki egy hétre ideiglenes befogadót, ma megyek megpróbálni chip-et nézetni, ha ott lesznek. De szerintem kocsiból rakhatták ki, mert nagyon érdeklődött eddig már 2x is a kocsik után. Mármint megörült neki, mikor közeledett, meg húzott felé.
2012. ápr. 21. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor majd irj mit sikerült intézni,ha van ideiglenes akkor már félsiker..ha nincs meg a gazdi jelezd és probálok segiteni gazdit keresni neki..
2012. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi a helyzet gazdi ügyben? Van már végleges, vagy ideiglenes? Esetleg tudnék ideiglenes örökbefogadót. Köszi!

2012. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Ideiglenes van, örökbefogadó még nincs. Egy jelentkező volt, de ő külföldre vitte volna, mi pedig nem akartuk külföldre oda adni. Túl sok volt a rizikó. Utolsó: te merre fele laksz?
2012. ápr. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!