Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszállító táska kerékpárra...

Kutyaszállító táska kerékpárra? Véleményt szeretnék róla, aki használ ilyen táskát, mennyire vált be, melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
A kutyák általában utálják,nem érzik magukat biztonságban.Ha viszont ennyire szeretnél egyet,a pumit ajánlom.A chivavát vagy a gyenge idegzetűeket semmiképpen,mert ez nekik kínzás...
2012. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kosaram van a bringa elején:) Az teljesen rendben van.
2012. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, szerintem a kérdező nem kutyafajtáról beszél, hanem a táska gyártójáról :D
2012. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszod, de biztos félre értettél. Nem kutyafajtát kérdeztem, hanem hogy a kerékpárra szerelhető táskát ki ismeri, és melyiket ajánlja, mert láttam belőle műanyagból készültet is, és vászon-szerű anyagból is. Kutyus az van, aki imádja az utazást, Bichon havanese!
2012. ápr. 21. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám rendszeresen utazik a biciklim első kosarában. Nem vettünk külön kutyáknak valót, csak az aljba terítek egy kicsi plédet, és tökéletes :)
2012. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Az első kosarat már mi is kipróbáltuk, de az elég kicsi neki, azért gondoltam hogy egy nagyobb méretűt nézek, de elakadtam, mert nem tudom melyik lenne a praktikusabb-kényelmesebb.
2012. ápr. 21. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány kilós a kutyus?
2012. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kb. 6 kilós.
2012. ápr. 21. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb. másfél évvel ezelőtt vettem egy spéci kutyatartót a briga elejére. Az AlphaZoo-ban vettem és az volt akkor az utolsó darab. Az én kutyám 3 kg, de a max. terhelhetősége 6 vagy 8 kg.

A márkája Karlie. Fekete színű narancssárga zsebbel elől. Kerek formájú, erős gyöngyvászonból készült. belső póráz is van benne, be tudod kötni a kutyát. Ezt egy kormányra szeretlhető klikk kapccsal tudod rögzíteni. Amit megkapsz a csomagban.Hordozni is lehet benne ha arra akarod használni. Volt akkor téglalap formájú is de azt nem találtam elég stabilnak és kényelmesnek. Természetesen csak előre szerelhető.

Sokáig jártam én is utána, nem volt olcsó (kb. 18 ezer) de a célnak - sokat bringatúrázunk - kitűnően megfelel.

2012. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, én ezt a típust néztem, még nem döntöttem el biztosan, de a mostani kínálatból ez tűnt a legpraktikusabbnak:

[link]

Esetleg valaki ismeri? Tapasztalat?

2012. jún. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!