Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyusomnak? :' ( (...

Mi baja a kutyusomnak? :' ( ( 14/L

Figyelt kérdés
8 éves Angol Cocker Spániel, lány. Tegnap este kint volt mikor már készültünk lefeküdni. Még kinéztem hozzá hogy nem-e szeretne bejönni. Bejött aztán elment lefeküdni a kosarába. Ma reggel Anyukámmal kiment amikor ő ment dolgozni. Mikor én felkeltem csodálkoztam hogy nincs bent, mert mindig bent szokott lenni. Kimentem megnézni hol van. Láttam hogy a reggelijéből egy falat sem hiányzik, megnéztem a házában. Ott feküdt bent a legmélyén. Mondtam neki hogy jöjjön be, de csak a fejét emelte fel. Tettem az ujjamra májkrémet mert azt mindig megeszi, aztán mutattam neki. De azért is csak addig ment amíg nem kellett a lábait is arrébb rakni ( csak felült és nyújtózkodott ). Így már elértem kihúztam a bódéjából és behoztam a kosárkájába. Próbáltam neki tejet adni és pedigrét de egyiket sem kérte. Aztán a reggelim bundáskenyér volt és abból hagytam neki de azt sem kérte. Szerintetek gyomorrontás vagy mérgezés? Nem akarom hogy meghalljon, velem nőtt fel! :'((
2012. ápr. 21. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, nagyon szeretem őt... :((
2012. ápr. 21. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyomorrontása van, valószínűleg nem tudja elvégezni a dolgát. Nekem is van spánielem 11 éves és neki is előfordult már ilyen 6-8 éves korában. Én akkor állatorvoshoz elvittem mondta hogy gyomorrontás majd rendbe jön, délutánra már kutya baja nem volt elfogyott kajája meg szokása szerint kergette a szomszéd macskáját. Ne aggódj nem fog meghalni. Ha nem hajlandó inni akkor kiskanállal adj neki vizet a szájába hogy ne száradjon ki.
2012. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek azonnal állatorvoshoz! Esélyes, hogy babézia, nem volt benne kullancs? Ha ennyire semmi étvágya, levert, és ilyen hirtelen, akkor csak ezt tudom elképzelni.
2012. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz! MOST!
2012. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel anyukádat, hogy beteg a kutyus, el kell vinni orvoshoz.

Ha tudod, hogy kell, mérd meg, lázas-e.

2012. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap volt benne kullancs, még a hét elején majdnem egy hete. A két szeme között volt az ormányánál, de kiszedtük. Nem maradt benne semmi, megnéztük. Nem tudom mi baja lehet, most megyek fel az utca végére megnézni hogy az orvos itt-e lesz ma. Ha nem lesz itt akkor vigyük valami komolyabb orvoshoz? ( mert ezt az orvost olyan háziorvoshoz hasonlítanám )
2012. ápr. 21. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Kullancs plusz a tünetek: babesia. Mérd meg, hogy van-e láza! Ne várj estig az állatorvossal, vigyétek egy jól felszerelt rendelőbe, mert valószínűleg infúziót is fog kapni! Minél tovább vársz, annál kisebb az esélye a túlélésre. Most az órák is számítanak!
2012. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon esélyes, hogy babézia! Sürgősen vigyétek normál dokihoz, mert ez igen hamar ölhet! Egy kérdezőnek itt a gyakorin ebben pusztult el a kutyája egy éjszaka alatt.
2012. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napja volt benne kullancs, akkor szinte biztos, hogy babézia. Azt pedig nem lehet házilag kezelgetni. Imizolt kell kapnia amilyen gyorsan csak lehet, különben 1-2 napon belül meghal...
2012. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Babézia..Orvoshoz AZONNAL! Meg fog halni! Biztos hogy az, ezt komolyan kell venned
2012. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!