Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyájának is folyton...

Más kutyájának is folyton fütyülnek a cigányok?

Figyelt kérdés
Rengeteg cigány van a városban, és akárhányszor elviszem a kutyámat a városba, mindig fütyülnek neki, szólogatják. Vajon mit akarnak ezzel elérni? A kutya rájuk sem hederít, de nem adják fel, van hogy 10 percig is folytatják. El akarják csábítani, majd ellopni?:D
2012. ápr. 21. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Régebben az enyémnek is csinálták... Nem kell velük foglalkozni sztem. Sőt, volt olyan hogy a kaput rugdosták, a kutya meg majd' megbolondult (hol félt, hol ideges volt... :(). Borzasztó amit művelnek...
2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából, a nagy részük - nem tudom, miért - fél az állatoktól, kiváltképp a kutyáktól. Nem tudom, miért. Talán ezért is csinálnak furcsa dolgokat, ha látnak egyet.
2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, nekem kistestű kutyám van, aztán még magyaráztak is a kutyámnak,erre a kutyám morogni kezdet majd előre engedtem és elkezdet ugatni és feléjük kapni(persze 3 méter volt a kutya meg a cigányok között)úgy be tojtak egy kis kutyától XD hogy csak nevettem, erre mondtam,na most fütyüljetek a kutyámnak mert tökre pontosan harap :D
2012. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne is mond, az én kutyámra 50 méterről már kiabálnak, hogy nézdmáá ott jön a Lesszi, meg jó pár Lassies beszólást hallottam már, rettentően idegesítenek.
2012. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Primitív egy népség, legalábbis az itt élők biztos.
2012. ápr. 21. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok :( nagy testű labradorom van. sokszor beszólogattak 12 éves cigány kölykök, meg fütyülnek, meg olyanokat mondanak hogy mekkora f***a van. egyszer már én is ideges voltam, megmondtam nekik hogy jöjjenek mellém, és akkor mondják ezeket a dolgokat...mondanom sem kell szerintem, úgy elhúztak onnan... nagyon idegesít, meg sokszor 40 év körüliek is, elkezdenek ott istenemezni, meg milyen kutya már meg ilyesmiket.. de persze csak akkor, ha van köztünk minimum 10 méter.. nagyon utálom az ilyet, de nem tudok mit csinálni.. :(
2012. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
eggyik nap szabadon volt a kutyam a parkban.5-6 cigany futyulgetett neki akik a padon ultek.a kutya pedig odament :( az eggyik elkezdett vele fenykepezkedni hogy nezd mar milyen szep PITBULL!!!! kozben a kutyam BOXER.
2012. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémet csak nézik ijedten messziről...Alig tudom visszafogni,úgy haragszik rájuk.Megvan a mérete is...
2012. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Errefele hihetetlenül fosnak a romák a kutyáktól... Dalmatám van de ha már elmegyek melletük egyből kérdezik hogy harap a kutya? Én meg mondom ,hogy igen egyből befosnak meg mondják ,hogy akkor vigyem már innen nehogy megharapjon. Egyébként elszoktam engedni egy nagyobb kiterjedésű füves helyen és ha már meglát a kutyám egy cigány biciklin egyből elkezdi ugatni meg morogni mindig rá kell szolnom ,hogy jöjjön vissza (pedig szívem mélyén simán levadáztatnám vele az összes romát).A magyarokat meg érdekes ,hogy sohasem ugatja meg.
2012. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kuvaszom van.(60kg 80cm marmagasság)Még eddig nem találkoztunk füttyös cigányokkal,igaz ha meglátják általában átmennek a túloldalba,vagy legalább 10m sugarú körben elkerülik.
2012. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!