Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával való vadfelkutatás?...

Kutyával való vadfelkutatás? Van még rá "kereslet"?

Figyelt kérdés

Van még olyan, hogy pl. valaki megsebesített egy vadat de a felkutatásra nincsen megfelelő kutyája és keres egy olnya személyt akinek van.

Ilyen van még?



2012. ápr. 21. 11:29
 1/3 DannyZuko ***** válasza:
háááát. az a pálya, hogy a vadászoknak vannak nyomkövető kutyáik. ha adott vadásznak éppen nincs is, a társaságban biztosan van egy valamirevaló tacsi vagy vizsga... bár nem kifejezett nyomkövető kutyák, de alkalmasak rá...
2012. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én vadász ismerősömnek magyar agarai vannak.
2012. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ma már itthon is kötelező a sebzett vad felkutatása és kilövése. Kifejezetten erre a célra vannak vérebek tenyésztve és mintha kell vagy kellene minden vadásztársaságban lennie legalább egy vérebvezetőnek... (de ennek inkább nézz utána vadász honlapokon) A horgászos-vadászos tv-ben (F&H) láttam pár hete egy 2 részes műsort erről...
2012. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!