Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert erdekel mindenkit ha a...

Miert erdekel mindenkit ha a kutya fajtatiszta e?

Figyelt kérdés

vannak akik meg azt sem tudjak hogy a faj es fajta ket kulombozo szo.

amugyis minden kutya lenyegeben keverek.meg a torzskonyves kutyak is.keresztezodesekbol hoztak letre.

nem azt mondom hogy szapoitotol vegyenek kutyat,de annyi menhey van az orszagban es arva kutyak hogy ne hogy mar valaki ne tudjon valasztani.


2012. ápr. 21. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, csak van akinek a kutyakiállítások az élete, köztük jómagam is, és azt keverék kutyával nem lehet csinálni. De viszont akit meg ez nem érdekel, az nem vesz többszázezerért törzskönyves kutyát. Egyébként ha tk nélküli fajtatisztát akar valaki akkor érdemes ellátogatni a fajtamentőkhöz mert ott is rengeteg van :P
2012. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak kedvtelésből tartott kutyák,akiknek általában nem fontos hogy milyen fajta.


És vannak olyanok akik különböző célra keresnek kutyákat pl.szeretnék vinni kutyakiállításra,esetleg munkakutyának kell stb nekik számít a fajta.


A harmadik pedig akik csak azért vesznek állatot hogy dicsekedhessenek vele általában nekik is számít a fajta ilyenek pl. Paris Hilton féle csivava stb

2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem zavar, ha valaki menhelyről fogad örökbe, sőt...

De én igenis azt mondom, hogy SENKI NE VEGYEN SZAPORÍTÓTÓL KUTYÁT!!! mert leginkább ez az alapja annak, hogy minden tele van gazdátlan kutyákkal.

2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, csak az lesz a gond hogy az új törvénnyel ami ha nem szó szerint de megszünteti a MEOE-t, mégjobban a szaporítóknak fog kedvezni, hiszen nem lesz törzskönyv..:(
2012. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:26

Nekem fajtatiszta kutyám van és kedvtelésből tartom... És nem azért, hogy dicsekedhessek vele, hanem, mert évek óta szerelmes vagyok a fajtába...Bár gondolkodom rajta, hogy majd elkezdek sportolni vele.

Nem kell ennyire általánositani.

2012. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illetve a keverék kutyának nem fogod tudni, hogy milyen lesz a jelleme...

Egy fajtatiszta kutyánál (ha normálisan van tartva) előre megjósolható, hogy 1gyerekbarát család kutya, vagy egy 1gazdás munkakutya.

Szerintem ez az első ok, amiért érdemes a fajtatiszta kutya keresése.


... a többit elmondták mások előttem...

2012. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!