Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lehet megevett ilyen...

A kutyám lehet megevett ilyen mogyorós csokit a csokitól nem félek mert néha adunk tudom nem lenne szabad de hallottam h a mogyoró megakad a gyorukba ez igaz vagy lehet tőle valami bajuk pls írjatok!?

Figyelt kérdés
dfasd ,as,dasd
2012. ápr. 21. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én a csokit sem adnám neki, mert megszokja, és azt hiszi szabad, pedig nem szabadna. A csokit nem tudják megemészteni, lehet nincsen most baja, de hosszútávon lehet. A miénk pl mindig nagyon kunyizott, de megtanulta, hogy az édességeket nem szabad, és most már nem is kér olyat (de minden mást igen :p)

Viszont ha most nincsen baja, nem köhög..stb, akkor nem akadt meg ott semmi. Azt észrevetted volna. szerintem lenyelte, és nem lesz baja

2012. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt halottam hogy kutyáknak u alakú a belük vagy nemtudom és megakad a mogyoró benne
2012. ápr. 21. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a mogyitól lesz baja, hanem előbb a csokitól. A csokit nem tudja megemészteni, elakadhat, beragadhat, mert a szervezet nem tud vele mit kezdeni. Mindek adsz neki, ha tudod, hogy baja lehet belőle, és emészthetetlen? Ez olyan, mintha zacskót ennél. Nem finom, nem hasznosítható, csak veszélyes.
2012. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A legjobb az lenne a semmilyen édességet nem adnál neki. Mogyoróval semmi probléma. Az én kutyám evett már meg egész meggyet is a kertben. Végén kikakilta egyben.
2012. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én adtam földön maradt papírba és kiszette mikor egyedül volt de köszi a válaszokat
2012. ápr. 21. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, ha inkább a csokitól féltenéd, mert az méreg a számára, a mogyoró viszont nem árt neki.
2012. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy méreg a csoki csak ezt az első kutyámnak elfelejtették mondani... (igaz Ő csak a jó minőségű csokit szerette pl: Milka, Balaton szelet, stb...) Nem kapott minden nap de ha mi (akkor még gyerekek) ettünk Neki is járt ...

De egy ismerős megakart lepni egy 30dkg-s csokival, aztán a végén Őt lepte meg a kutyája csak a csomagolást hagyta meg és nem lett semmi baja... (szerencsére)

2012. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csokit NE adj neki!!!!!! Nem tudja megemészteni a kakaót benne, és lehet hogy most nincsen semmi baja, de hosszútávon ez nagy baj lehet !
2012. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért én egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel a csokoládé dologgal... Az előző kutyám is mindig kapott 1-1 falatot, ha mi ettünk, soha semmi baja nem volt.

A mostani is szokott kapni, igaz ma már én sem eszek annyit, mint régen:)

Ezzel senkit nem akarok arra biztatni, hogy csokival etesse napi szinten a kutyáját, de én az elmúlt 14 év alatt egyszer sem találkoztam olyannal, hogy a kutyának csokoládétól bármi baja lett volna... Pedig találkoztam néhány száz/ezer kutyával...

2012. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!