Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Border collie kutyára...

Egy Border collie kutyára milyen méretű nyakörv kell? L vagy M vagy S?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2012. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És én honnan tudjam?

Azért kérdem innen, h ha van valakinek pl.: német juhásza akkor ő milyent vesz neki.

2012. ápr. 21. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Megméred a nyakát, aztán a nyakörvet és kiderül.
2012. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így nem lehet tudni, mert minden boltban/márkánál más méret az S, M, L, de általában ott van alatta hogy mennyi. Akkor le kell mérned a kutya nyakát és az alapján választani. Én a Red Dingo nyakörveket ajánlom, szuperjó minőség és rengeteg minta van hozzá, és vehetsz ugyanolyan pórázt is rögtön mellé vagy hámot ;)

[link]

itt ingyenes a szállítás és minden termék alatt ott vannak a méretei

2012. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 21. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Border és border között is van eltérés. Vagy leméred a nyakát, vagy ami mégegyszerűbb, hogy állítható nyakörvet veszel. Én mondjuk elvből nem vennék műanyag csatosat és karikásat, de ezt is gazdája válogatja. Mi szemre vettünk anno egy sima bőr jó minőségű nyakörvet. Nem túl vastag, de nem is vékony, hosszúságra pedig jócskán alakítható.
2012. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. ápr. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!