Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is hat még a spot vagy...

Így is hat még a spot vagy rakjak rá újat?

Figyelt kérdés
Ma megnyírtam a kutyámat ( szakmabeli vagyok,mielött valaki leszólna), fürdetve is volt,3 hete raktam rá a cseppeket kb,így is hatni fog hogy ma megnyírtam? Vagy rakjak rá újat? Ha igen mikor? Biospotix-et használok!

2012. ápr. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a spot on-tól a kutya bőrének lesz olyan szaga, amit az élősködők nem bírnak. Nem számít, hogy a szőre rövid, a spot on-t is a bőrre kell csepegtetni, nem a szőrre.
2012. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi remélem igazad van:))
2012. ápr. 21. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.:) Amúgy nekem alapból rövid szőrű kutyám van, a szőrhossz nem számít. De nagyon kell rájuk vigyázni, ahol lakom(Pest megye), iszonyat sok kullancs van. Talán ennyivel még soha nem találkoztam.
2012. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is a fürdetéssel van baj, hanem hogy a spot on amúgy is csak 3, max 4 hétig hatékony.
2012. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah igazad van tényleg! Köszi,el is felejtettem:)
2012. ápr. 21. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) egyébként 1 hét alatt már teljesen beivódik, így egy hát után már fürdetni is lehetne.
2012. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két nap után már lehet fürdetni.

Amúgy mint "szakmabeli" elég kevés az ismereted a kutyákról. Ha megy hozzád kutyát nyíratni valaki , Te megfürdeted és simán ráteszed a spotot, mert úgy kérik?

2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a kutyákról van kevés ismeretem hanem a spot-okról mert nem rég óta használom csak őket!!! köszi a kedvességed..
2012. ápr. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!