Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát ajánlotok?

Milyen kutya fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nos, kertes családi házban lakunk nyugodt békés környezetben korábban már számos kutyánk volt nem rég elpusztult egy 9 éves német juhász kutyánk igy csak egy magyar vizslánk maradt de sajnso ő is idős már nagyon, segítsetek milyen kutyust ajánlotok ??
2012. ápr. 21. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hát mik a kritériumaid?:D
2012. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
határtalan, csak ne legyen tul drága :)
2012. ápr. 21. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
de pl nagytestű,kistestű,gyerekbarát,hosszú,rövidszőrű,nyugodt,aktív,stb.:D van kb 150 kutyafajta:)
2012. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a gyermek barátság anyira nem szempont ert a gyerekek náunk 14 és 16 évesek viszont legyen könyen tanitható nagytestű
2012. ápr. 21. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
LABRADOR !!!!!!
2012. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Golden retviere, Labrador, Német juhász.

Hát Border collie is jó de kifáradhatatlan.

2012. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat de ehhez mit szoltok? [link]
2012. ápr. 22. 06:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Az akita (eredeti japán) valóban egygazdás, nagyon ragaszkodó kutya, idegenekkel kimondottan bizalmatlan. De ez is nevelés kérdése, meg persze egyedfüggő is, találkoztam már olyan akitával, aki a nyakamba ugrott, mikor először látott.

Az amerikai akita keményebb, állítólag kevertek bele néhány őrző-védő fajtát is. Ők egészen biztosan nem haverkodnak idegenekkel, de még más kutyákkal sem jönnek ki. Fajtán belül is rivalizálnak a kanok.

2012. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2012. ápr. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!