Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elado MINI yorki kölyköt...

*Gilbii* kérdése:

Elado MINI yorki kölyköt keresek . Ismertek valami tenyésztőt vagy csak sima gazdit Győr közelébe? Elérhetőségeket adjatok!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "mini" yorki.
2012. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs "MINI" yorki


keress egy jó tenyésztőt aki normál méretű yorkikat ad el, és nem egy beteges fajtát, mert a "mini" yorkik azok az alom selejtjei tehát betegesek!!

2012. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mini yoeki nincs. És ne helyhezz kössétek már a kutyát, aki remélhetőleg 10 évig a társad lesz! Bár ha szaporítótól veszed, akkor csak reménykedhetsz a 10 évben. Már megírtam párszor, hogy hogyha én egy menhelyi keverékért 500 km-t utaztam, akkor ennyit ti is bírtok egy fajtatiszta, igényeiteknek megfelelőp kutyáért.A felelős kutyatartás itt kezdődik. Ments meg inkább egyet innen: [link] (Az első kiskutty, Harsona, yorkies, aranyos, és még fiatal is :D)

Ugyanannyi a garancia rá, mint egy szaporítótól vett mini yorkira, mert máshol minit úgysem találsz.

2012. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatot nem Harsonára, hanem átlagban a menhelyi kutyáktra értettem, sőt, ők általábban egészségesebbek is, ellenállóbb az immunrendszerük, mert nem luxuskörülmények között nevelkednek.
2012. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Drága szaporítóink akik a ''''mini'''' yorkikat legyártották mint genetikai selejt...csak az FCI fogadta volna el, akkor még érteném hogy mindenki azt keresi :')
2012. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

EZ meg mi a f*szomat akar jelenteni, hogy SIMA GAZDI??? Semmirekellő szaporítót értesz alatta!


1. Ásd el magad a meggy fa tövébe,ha szaporítótól veszel kutyát.

2.Mini yoriki mint fajta NEM létezik. Ezt a már fent említett szaporítók használják a BESÜLT,GENETIKAILAG SELEJT szaporolatukra!


23N

2012. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt a lehető legrosszabb helyen tetted fel kérdésnek. Itt keresztben fognak lenyelni érte itt nagy a mini kutya elleni mozgalom. Vannak normális válaszolók és vannak bunkók is mint a 6-os azért ennyire agresszívan még sem kellene válaszolni nekem normál méretű yorkim lesz,de még sem írok olyat aki minit akar,hogy akassza fel magát te nagyon primitív lény lehetsz a válaszodból ítélve. Ha tényleg minit akarsz nézz körül a hirdető oldalakon ott biztos találsz majd,de jobb ha tisztában vagy azzal,hogy át is verhetnek a mininek eladott kutyád lehet normál méretű is a végén. Vagy,ha megveszed a kis kutyát beteg lesz. Ezekre nincs garancia,ha nem rendes tenyésztőtől veszel.
2012. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7-es voltam itt egy link,ha tényleg minit akarsz.

[link]

2012. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "mini" yorkshire terrier.Yorkshire terrier van, aminek van egy standardja.Ha a kutya mérete nem egyezik meg a standarddal, akkor az hibának tekinthető, mivel a standardtól való mindennemű eltérés hibának minősül.Tehát a kutya genetikailag hibás, ami egészségügyi problémákhoz vezethet.(Azt hiszem, 20-25 cm a marmagassága, nem tudom biztosan.)

Egyébként sajnálom szerencsétlen kutyákat.Ők terrierek, nem plüsskutyák.Vegyél egy rendes tenyésztőtől, normális életkörülmények között nevelkedő, standardnak megfelelő yorkit.

2012. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok.

8-as válaszoló: Nem a mini kutyák elleni mozgalom nagy, hanem a génhibás kutyák elleni.Senkinek semmi baja itt a mini kutyákkal, csupán a szaporítókat nyelnénk le keresztben, és azokat, akik bedőlnek nekik.Ha a kérdező tájékozottabb lenne a témában, valószínűleg nem akarna "mini yorkit", mert tudná, hogy ilyen nincs, és a szaporítók genetikailag selejt, beteges egyedeit illetik ezzel a névvel.Amúgy azok nem is yorkik, legtöbbjük jól kinéző keverék...


Bocs az OFF-ért.

2012. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!