Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szert használjak, hogy...

Milyen szert használjak, hogy a kutyám ne pisilje le éjjel a szekrényt, falat?

Figyelt kérdés
Szobatiszta, napközben sosem pisil be. Mostanában viszont - szerintem simán féltékenységből, mert ideköltözött a párom -, ha nem aludhat bent (ami amúgy is ritkán fordult elő), bosszúból lepisili a gardróbot, konyhaszekrényt. Amik persze egyből felhólyagosodtak. A falon is meglátszik, hiába mosom le hamar. 6 éves, fiú kutyáról van szó. Költözést fontolgatok, na de ki adná ki így a házát, hogy ez a kis majom mindent tönkretesz?
2012. ápr. 21. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ecet.
2012. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az Én kutyám is csinálta !

Annyira féltékeny volt a páromra és persze maga alá sorolta be, hogy amikor megvetettem este az ágyat , a párom párnáját lepisilte! :-((


Mivel tetten értem , azonnal korrigáltam , nagyon leszidtam .

Többet nem tette, de rá kb.3 napra a párom laptopozott hasalva az ágyon , Szuri ráugrott és a hátát pisilte le :-)))))


Természetesen annál az esetnél is nagyon leszidtam

Ennek már 5 hónapja Azóta tünetmentes :)))


Szerintem dominancia hiánya lehet az ok , de biztos akad olyan , aki tud segíteni :-))

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ucsó válaszoló.

Ez vicces!:)

2012. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ecet, a másik kefvencem, ami nagyon hatékony pedig a 'Nevelés'.
2012. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*kedvencem
2012. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
következetes nevelésnek hívják az ellenszert:)
2012. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bíztam az értelmes, segítő kommentekben, ezért nem írtam, hogy hagyjuk a "nevelést", mint tanácsot. Ezzel nem lettem okosabb. Mint írtam, szobatiszta volt, mert úgy lett NEVELVE. Tetten érés, szidás, mellőzés nem használ. A többieknek azért köszönöm!
2012. ápr. 21. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem a szobatisztaságra nevelésről van szó, hanem a rangsorról.

Keress rá a neten, hogyan legyek falkavezér c. irományra, dominancia gyakorlatokat találsz benne, amit neked is és a párodnak is csinálnia kéne!

2012. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ivaros?
2012. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Alexandra köszönöm, 9/9: igen.
2012. ápr. 21. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!