Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szert használjak, hogy...

Milyen szert használjak, hogy a kutyám ne pisilje le éjjel a szekrényt, falat?

Figyelt kérdés
Szobatiszta, napközben sosem pisil be. Mostanában viszont - szerintem simán féltékenységből, mert ideköltözött a párom -, ha nem aludhat bent (ami amúgy is ritkán fordult elő), bosszúból lepisili a gardróbot, konyhaszekrényt. Amik persze egyből felhólyagosodtak. A falon is meglátszik, hiába mosom le hamar. 6 éves, fiú kutyáról van szó. Költözést fontolgatok, na de ki adná ki így a házát, hogy ez a kis majom mindent tönkretesz?
2012. ápr. 21. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja.Vettem távoltartó sprayt,az semmit se használt.Ha éppen kedve szottyan,pissant egyet.Megpróbálom én is az ecetet akkor,amit itt javasoltak.
2012. ápr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

szóval akkor mégis csak el kéne kezdeni kutyaként nevelni (a legjobb ha a párod tudomást sem vesz róla eleinte amikor megnyugszik, szó nélkül elviszi egy jó nagyot sétálni, úgy, hogy végig irányítja a kutyát-nem a kutya dönti el merre mennek, mikor állnak meg, kire ugathat stb.) 1-2 óra múlva hazaviszi és utána nem vesztek tudomást a kutyusról, várjátok meg míg elalszik és mehet a hancúrparty bent:)

nem majom, nem ember, hanem kutya! neki ragadozó ösztönei vannak és ha nem irányítod akkor ő fog próbálkozni irányítgatni és szorongani, aggódni miattad, jelölni vizelettel, vagy székletével a területét stb.

2012. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!