Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eltörlik a MEOE-t akkor...

Ha eltörlik a MEOE-t akkor érvénytelen lesz a kutya tk-ja? Onnantól honnan különbözteted meg a szaporítót és a tenyésztőt? Magyarul a 200. 000 Ft-os tk-s kutyám is keveréknek fog számítani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mért törölnék el?az borzasztó lenne
2012. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Te nem olvastál még róla? Számtalan fórumon olvastam, hogy megszűnik a MEOE
2012. ápr. 21. 21:13
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Eddig sem a TK-tól tenyésztő a tenyésztő, hanem attól, hogy gondosan megválogatja a szülőket, megcsináltatja az egészségügyi szűréseket és garanciát vállal, nem pénzért gyártja sorra a kutyákat.
2012. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem is van 4 kutyám aminek megvannak az egészségügyi szűrései, gyönyörűek, garanciát tudok hozzá adni. Csak éppen nem tk-sak. Ha én ezekkel most tenyésztenék szaporító lennék... Ha ezután teszem ezt akkor meg már tenyésztő?:D
2012. ápr. 21. 21:17
 5/22 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ez csak feltevések eszem ágába nincsen velük szaporítani
2012. ápr. 21. 21:18
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha elviszed őket tenyésszemlére, megcsinálod a szűréseket és garanciát vállalsz a kölykökre, chippel és oltásokkal adod el őket, miért lennél szaporító?
2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
FCI törzskönyve van a kutyádnak. Így az FCI mindenhol elismeri . Talán kivéve kis hazánkat, ha valóban sikerül ez az eszement dolog.
2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

dehogy lesz érvénytelen, csak ha az FCI megszünteti a szerződését a MEOE-vel,akkor új tk-t már nem tud kiállítani.

De a régin rajta van az FCI pecsét is, az érvényes maraqd mindíg

2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom csak tk-s kutyáknak van tenyészszemle... Ha eltörlik a MEOE-t akkor nem lesz hol tenyészszemlét csináltatni.
2012. ápr. 21. 21:21
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ha a kutyának van törzskönyve az FCI elismeri... én nem aggódom valami lesz, max egy környező országba kel megcsináltatni a törzskönyveket és át kell jelentkezni... ami jelenleg történik az felháborító és megdöbbentő de egyenlőre csak várni tudunk, hogy "szeretett" kormányunknak mi lesz a következő lépése....
2012. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!