Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első napokban hogyan...

Chilibaby0011 kérdése:

Az első napokban hogyan gondoskodjunk egy 6 hetes tacskó kutyusról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mamáméknál lesz majd egy kis 6 hetes kölyök tacskó.Ha nem nagy dolog akkor majd valaki írja meg mennyibe kerül kb. egy oltás!Meg persze egyéb vélemények is jók lennének!

#tacskó #gondoskodjunk
2012. ápr. 22. 09:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A kiskutya már eszik száraztápot,kan kutyus,mind -e mellett szakképzett kutyás!
2012. ápr. 22. 13:51
 12/22 A kérdező kommentje:
Vagyis a tenyésztő!
2012. ápr. 22. 13:53
 13/22 A kérdező kommentje:
Vagyis a tenyésztő szakképzett kutyás!
2012. ápr. 22. 13:53
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Mit jelent az, hogy szaképzett kutyás? Egyáltalán miben nyilvánul meg a szakképzettsége? Hidd el, ha 6 hetesen odaadja a kiskutyát, akkor egy szimpla szaporítóval van dolgod és nem tenyésztővel. Ezen nem kell felháborodni, ez tény!


Mindenki jót akart, mikor azt javasoltuk, hogy minimum 8 hetesen hozd el a kutyust, nem csak unalmunkban irtuk ugyanazt annyian!

2012. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
Jajjjjjj...... Mondom én, hogy csak egy koszos szaporító, csak azok szoktak ezzel a hülye szöveggel jönni.... Egyszer tutira agyvérzést kapok ettől a "már eszik rendesen" dumától..... 6 hetesen éppen elkezd egy kutya rendesen enni, normál esetben ekkorra választják el. Innen tehát komolyabb költségbe kerülnének neki a kölykök, mert venni kéne a tápot egy egész alomnak.... Plusz, a második oltás is komolyabb költség (tényleg, legalább az első parvó ellenit meg fogja kapni?) Ezért akarja őket a lehető leghamarabb elpaterolni...... Még a végén elviszik neki a hasznot...
2012. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly dolog,8 hetes kora előtt nem szabad elhozni az anya mellől,ha szabad kérdeznem,mennyiért vesztek a kutyát?azt a 2 hetet várd ki,mert hasznos és fontos
2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És ha 7 hetes?Már nem azért mert türelmetlen vagyok!
2012. ápr. 22. 20:17
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem piac ez, hogy alkudozz!:D A 8 hét minimum, amit az anyjával kellene tölteni és ha ezt nem adod meg neki, akkor már az elején rosszat teszel vele. Én is nagyon vártam már az én kutyusomat, de kibírtam a 10 hetet úgy, hogy már előtte egy fél évvel tudtam, hogy milyen kutyát szeretnék!


Addig olvasgass a kutyákról, a tacskókról és a falkavezérségről. Csak javadra válik és felkészültebben tudod fogadni a kutyust! Javaslom neked Jan Fennel - Kutyapszichológia című könyvét, de sok más könyv is van a neten (is), úgyhogy biztos találsz bőven!:) Nekem pl Cesar Milan - Hogyan neveljünk tökéletes kutyát? című könyve jó alapot adott és erre építettem a többi tudásomat, viszont mindig tanul újat az ember!

2012. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Catz ***** válasza:

Várd ki míg 8 hetes lesz. Addig az anyja és testvérei megtanítják, hogy ne játsszon durván, mik a határok, hogyan viselkedjen.


Ha annyira szakképzett kutyás a tenyésztő, szabad kérdezni a kennel nevét?

2012. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mennyirét fogod venni a kutyust? :)
2012. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!