Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy csivavának...

Mennyibe kerül egy csivavának a kutya sulii?

Figyelt kérdés

2éves lesz. 12/L

május 4.-én van a Szülinapja és ezzel szeretném meglepni


2012. ápr. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanannyiba mint egy bernáthegyinek XD
2012. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de pénzre gondolom. 5ezer?? vagy mennyi?
2012. ápr. 22. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy melyik suliba viszed!

akova én járok, még a környéken az a leg olcsóbb

Ott 5000Ft egy 5 alkalmas bérlet

de azt ugye tudod hogy oda sokáig kell járni (legalább fél, vagy 1 évig), mire látható eredménye lesz!

2012. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondjuk azt is hozzá kell tenni hogy a 2 éves kutya már kicsitidős a sulihoz.... az enyém 5 hónapos és most van abban a korban amikor még nagyon fogékony az új dolgokra

nem azt mondom hogy nem lehet a 2 évessel suliba járni, csak azt mondom, hogy nehezebben tanítható egy picivel

mondjuk én nem kuyaiskolába járok vele, hanem tükörsuliba(gazdaképzőbe...ami a kuya és gazdája közötti jó kapcsolatot alakítja ki) és azon belül is mi még ovisok vagyunk, az igazi kutyaiskola 7-8 hónapos kortól ajánlott...vagy a felett és ott nem a kettőtök kapcsolatát erősítik meg, hanem teljesen más irányba terel (szerintem a normál kutyaiskolák nem a leg jobbak:S )

2012. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El ne hidd, hogy 2 évesen már idős a sulihoz! Lehet, sőt biztos, hogy fiatalabban esetleg könnyebben tanul, de példának okáért ahova mi járunk suliba nem egy 7-10 éves kutya is akad, és bizony sokszor lepipálják az alig 10 hónapos, egy éves blökiket, pedig sosem tanultak korábban, egyszerre kezdték a tanfolyamot. :)
2012. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!