Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyesnek talajatok hozzam...

Helyesnek talajatok hozzam ezt a fajtat?

Figyelt kérdés

szeretnek egy skot juhaszkutyat.

Napi ketszer 1oas seta,ez mellet a kertben lehetne egesz nap.de benti kutyanak szeretnem.sokat foglalkoznak vele.

esetleg ha tudtok valami negativumot a tartasaval kapcsolatban irjatok le legyszives.

ugy tudom konnyen tanithato,


2012. ápr. 22. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodt, könnyen tanítható kutya. Nem olyan nagy a mozgásigénye, nem kell neki ettől több, elég lesz.

A negatívum a szőre lehet szerintem.

2012. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, az tökéletes egy collie-nak.

A szőre lehet negatívum, de nem olyan szörnyű kezelni, mint amilyennek tűnik. :)

2012. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem zavar,marmint a szore.az amstaffomnak is rengetek hullott a szore,pedig hat rovidszoru.
2012. ápr. 22. 19:01
 4/9 A kérdező kommentje:

hany kilora nol meg egy kifejlett collie szuka?

a neten tobbfele meretet talaltam ra.

2012. ápr. 22. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás, negatívumot nem igazán tudok íni a tartásáról, nagyon jó kutyák, nagyon könnyen kezelhető, értelmes, barátságos fajta. Egy szuka olyan 18-22 kiló körül van.
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezert kerdeztem a sulyt.mert en atlagossan 22-26 kilot lattam a neten.koszi a valaszokat.
2012. ápr. 22. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jellemző a mai szuka állományra a 22-26 kg. Valóban 18-22 kg között mozognak.
2012. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Negatívumja is van: Szőre nagyon erősen hullik a vedlési időszakban. Szóval, ha otthon nagyon kényesek a tisztaságra, inkább ne őt válasszad.
2012. ápr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendszeres fésüléssel a vedlési időszakban sem vészes. Ilyenkor kétnaponta ki kell fésülni. Ráadásul sokkal könnyebb a szőrét takarítani, mint egy rövidszőrűét.
2012. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!