Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja a kutyámnak ha...

Nem lesz baja a kutyámnak ha megevett egy 250 g zacskós mogyórós ostyarudat?

Figyelt kérdés
Kb 3negyedéig volt a zacskó,elmentünk itthonról,mire hazaértem üres volt a zacskó:( Még a morzsákat is felnyalta!! csak egy 5 kg-s kutyáról beszélek! (nem ment a hasa) Csak mert tudom egy bizonyos mennyiségű csoki méreg a kutyákra,ez ennél is igaz? Aggódok :S

2012. ápr. 22. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát figyeld. Ha levert lesz vagy hasonlók akkor vidd el dokihoz!
2012. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát különösen hiperaktív most,ugye nem voltunk itthon,párom most vitte le egy nagy sétára:)) Csuda jó kedve van hogy hazaértünk ugye,de nagyon aggódok:S
2012. ápr. 22. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki gyógyteát,hamar rendbe jön.
2012. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek hagyod egyáltalán előtte?
2012. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak citromfű teám van itthon az meg csak nyugtató :S Holnap elvigyem dokihoz?

Utolsó: most lesz 2 éves a kutyám,sosem csinált még ilyet:S Nem tudom mi ütött most belé,ha leraknék egy marhasültet az ágyra mondjuk,és otthagynám akkkorse venné el engedély nélkül..kis hülye basszus,nem tudom hogy csinálhatott ilyet:((

2012. ápr. 22. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig nem lett baja (nem tudom mennyi idő telt el az eset óta) akkor nincs miért aggódnod. Ha az veszed észre hogy romlik a közérzete, akkor irány a doki. Alapvetően nem tesz jót a kutyáknak a csoki, de nem egyformán érzékenyek rá.
2012. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nem bírtam,felhívtam az ügyeletes városi állatorvost,és röhögve mondta hogy ne aggódjak nem lesz baja a kutyámnak:)) Mondta hogy max híg széklet de semmi más! Megnyugodtam,de köszi nektek is :)
2012. ápr. 22. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem mindenki túllihegi ezt a csokimizériát. Nézd meg a csomagoláson, hogy milyen csokoládéból készült(milyen minőségű) és utána mérd össze a táblázattal, de számold hozzá, hogy ez mogyorós csoki, vagyis szerintem elenyésző a benne található teobromin. Utána láthatod, hogy több kilót is meg kellett volna ennie, hogy halálos legyen.(ha jó minőségű tejcsokoládéból készült az ostyarúd) és akkor még nem is vontuk ki az ostyát a számításból, mert az nem veszélyes számára, max hizlaló. Legközelebb legyetek elővigyázatosabbak, és most nyugi, a kutyusodnak semmi baja sem lesz. :)

2012. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a kakaó emészthetetlen a kutyáknak, ezekbe a vackokba meg ált csak nyomokban van, plusz az ostya miatt nem lehetett benne túl sok csoki,
2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint ebből az ostyás csokis valamiből csak a kakaó emészthetetlen.
2012. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!