Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladhatom a Batyam kutyajat?

Eladhatom a Batyam kutyajat?

Figyelt kérdés

szuleinkkel elunk mind ketten.

a batyamnak evekig kellet varnia mire lett egy kiskutyaja.

elosszor a szuleink voltak ellene,hogy amig iskolaba jar nem lehet.majd mikor mefejezte,akkor pedig hogy elosszor dolgozzon,tanuljon meg sporolni stb,es a sajat penzen vegye meg.amikor minden haladoban volt kijelentette milyen fajtat fog hazhoz hozni.amstaffot.ekkor azert kellett harcolnia hogy meggyozze a szuleim a media teves hirekrol a fajtaval kapcsolatba.utanna varta az almot a tenyesztotol amelyiket kivalasztotta.vegre meglett a kutyus es olyan orom latszott rajta a szuleim szerint hogy megbantak hogy nem engedtek meg neki.DE!!!!

olyan munkalehetoseget kapott kulfoldre amit nem utasithat vissza,mert tudja lehet megegy ilyen nem lesz.

igy most maradtunk en es a szuleim a kolyokkel.6 honapos meg csak.tudjuk jol hogy mi nem tudnank ugy nevelni,mint a batyam.o elajandekozni szeretne,en pedig eladni,mivel jo tenyesztotol valo,es meg kolyok,gyorsan megszokna az uj kornyezetet.persze nem adnam oda akar kinek.

a batyam ram bizta a gazdikeresest.eladhatom?vagy megis ajandek kutya legyen?


2012. ápr. 23. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esetleg nem viheti magaval?
2012. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben mindenképpen eladnám, nem a pénz miatt, hanem hogy nehogy gyorsan kapkodó szaporítók kezébe kerüljön...én is adtam el egyszer egyet, 15.000Ft-ért úgy hogy ért vagy 150.000Ft-ot, és ivartalaníttattam...azért kellett pénzt kérnem mert sokan mondták hogy hát nem tudják kifizetni de jó gazdija lennének...hát aki 15.000Ft-ot nem tud adni az képzelem hogy venné meg havi ennyiért csak a tápot...
2012. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Farnciaorszagba megy,uj kornyezet stb.biztositania kell a lakast,es ez mellett rengeteg kell majd dolgoznia.

nem tudna kieligiteni a kutyaja igenyeit.

2012. ápr. 23. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyi időre megy? Vagy bizonytalan?
2012. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
En is a szivemen viselem a sorsat,ezert mindenkepp hozza illo gazdit keresek.nem szeretnem szaporito kezebe adni,sem olyaneba aki csak kerti kutyanak akarna,es megjobban nem olyannak aki csak menozni szeretne vele.170 ezer volt a kutya.mennyit kerjek el?nem az osszeg erdekel de pont az hogy legalabb lassam mennyit kepes kiadni a kutyara
2012. ápr. 23. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
EGyébként, ha tenyésztőtől vette, akkor valszeg van szerződése is és a tenyésztők általában kikötik a szerződésben, ha ilyenre kerül a sor, elővásárlási joguk van.
2012. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

bizonytalan,ha minden jol megy vegleg kint is marad.

esely nincs ra hogy megtartsuk.

2012. ápr. 23. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy én a helyedben a tenyésztővel venném fel első körben a kapcsolatot!
2012. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mar beszeltunk a tenyesztovel.ez volt az elso dolgunk.nincs ellenuk az uj gazdi,csak nekik tudniuk kell rola hova kerul majd
2012. ápr. 23. 16:14
 10/16 anonim ***** válasza:

Ok. Értem.

Mindenképp keresd fel szerintem a tenyésztőt. Vagy az elővásárlási jog miatt, vagy azért, hogy segítsen neked megbízható gazdit találni, aki alkalmas egy amstaff felnevelésére!

2012. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!