Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha minden igényüket ki tudnád...

Ha minden igényüket ki tudnád elégíteni, border colliet vagy uszkárt választanál? Miért?

Figyelt kérdés
Ha uszi, akkor melyik méret? Bár ez nem olyan fontos.

2012. ápr. 23. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14 évig élt az törpeuszkárom,Niki,nagyon inteligens értelmes,okos kiskutya volt,boldog életet élt:) Ki tudtuk minden igényét elégíteni,nagyon szerettük :(
2012. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) milyen színű volr?
2012. ápr. 23. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen egy fehér színű Óriás uszkárt választanék.
2012. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
fehér volt :)
2012. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Border collie nekem sokkal jobban tetszik, az uszkár nekem nem jön be, és a terelőkutyákat szeretem.
2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
óriás uszkár. Nekem fekete óriás uszim van... imádom és nagyon okos
2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bár én juhászkutyás vagyok, de nagyon szeretnék egyszer egy óriás uszkárt. Úgyhogy a válaszom: az óriás uszkár.
2012. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem az apricot színű középuszkárok tetszenek :)
2012. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Border collie. Tetszik a külseje, és ha olyan életvitelem lenne, állandóan foglalkoznék vele, és mindent megtanítanék neki :)
2012. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Uszkárt. A színe mindegy, de ha lehet akkor inkább sötét, fekete legyen. A különböző méreteket nem tudom kívülről, de közepes vagy óriás. Nem különösebben vonzódom ehhez a fajtához, de tudom hogy nagyon okos és lehet vele sportolni. Bármit, csak ne bordert, nem tehetek róla, ellenszenv alakult ki bennem a fajta irányába, bár erről nem tehet a kutya. Ja és semmiképp sem nyírnám mindenféle fazonra a bundáját.
2012. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!