Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baj lehet abból ha egy...

Mi baj lehet abból ha egy kutyát 7 hetesen választunk el az anyjától?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem semmi baja nem lesz,bár elég 8 hetesen is,had nőjön addig is.Egyébként ha nagyobb testalkatú lesz,akkor 6 hetesen is el lehet szakítani a mamájától.Ha szépen törődtök vele,akkor nagyon cuki lesz és az 1 hét után el is felejti anyukáját :) Jó kutyázást!
2012. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, mert fejlettségileg ilyenkor már minden rendben, csak biztosítani kell a megfelelő szicializációt. Sokan 6 hetesen viszik el a kutyát ha teheti, mert nem szeretnék, hogy a kutya eltanuljon egy két rossz szokást a mama kutyától, a kölyköktől, és a gazdától.
2012. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Bajnak annyi a baj, hogy 7 hetesen csak szaporítótól kapsz kutyát, a tenyésztő megvárja a 8 hetes kort.
2012. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
hát egyáltalán nem igy van. Én 6 hetesen hoztam el a kutyámat, mondjuk őt munkakutyának vettem, és még azt sem engedtem, hogy beoltassák. az a biztos, amit én magam adatok.
2012. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ne gyere nekem ezzel a szaporítós szöveggel! Nem mindenki szaporító!


A szomszédunknak van egy szuka és egy kan kutyusa. A kant ivartalanították és elzárták egy kennelbe, de kiugrott és a szuka épp tüzelt és hát a kanban maradt még egy kis "cucc".

2012. ápr. 23. 21:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és különben köszi a normális válaszokat! :D
2012. ápr. 23. 21:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Most mi bajod is van? Ki mondta, hogy szaporító? Én ezt nem rád értettem, hanem hogy ezért nem szomták ajánlani, mert a lelkiismeretes tenyésztő megvárja a 8 hetes kort. És a válaszodból annyi jön le, hogy a legjobb védekezés a támadás. És én is 6 hetesen hoztam el a kutyámat. Igaz nem volt könnyű lebeszélni...
2012. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mármint megbeszélni, hogy elhozhassam ilyen hamar. De tényleg, miért akadtál ki?
2012. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez a bajom: "7 hetesen csak szaporítótól kapsz kutyát"


De különben kicsit lehet túlreagáltam csak már rohadtul unom ezt a szaporítós szöveget!

2012. ápr. 23. 21:44
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a te kutyád is szaporítótól van?
2012. ápr. 23. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!