Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassubb novekedest okozhat a...

Lassubb novekedest okozhat a nem megfelelo tap?

Figyelt kérdés

kozep meretu kolyok kutyanak mast tapot vettunk a parommal.ami nagy novesu kolykoknek van.

ugy vettem eszre hogy korahoz kepest kissebb valamivel.lehet a tap okozta?vagy magaban lassabban nol?

(megrendelesre vettunk a netrol ket 15 kilos tapot.)

ott nem volt feltuntetve,csak amikor megerkezett a tajekoztaton lattuk.mivel mar megvolt,es nem olcso ezert inkabb megetettuk vele.


2012. ápr. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat a nem megfelelő táp növekedési problémát. Mi mindkét végletet megjártuk. Volt, hogy túl gyorsan nőtt és most az elmúlt 1,5 hónapban olyan is volt, hogy súlyra egyáltalán nem gyarapodott, kerestük folyamatosan a megfelelő tápot neki, de mindegyikkel volt vmi gond. Most megtaláltuk kb. 2 hete és újra növekedésnek indult!
2012. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha jol tudom neked bulmacid van.

milyen tappal eteted?es abbol van kozepmeretu kutusnak is?

2012. ápr. 24. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, bullmacim van.

Brit Care táppal etetem, van belőle Medium is!

Annyi, hogy nekünk ebből a tápból sok volt a junior fehérjetartalma, ettől nőtt gyorsan. Volt közte egy másik kísérlet (Brit Prémium), attól iszonyatosan sok volt a kakija és nagyon úgy tűnt, hogy nem hasznosít belőle semmit, mert nem gyarapodott. És most 9,5 hónaposan a Brit Care nagytestű felnőtt tápját kapja (pedig elvileg még junior kéne neki, de nekünk a fehérjtartalom miatt ez a megfelelő).

Mennyi idős a kutyusod és milyen fajta?

2012. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5,5 honapos amstaff
2012. ápr. 24. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki szerintem, mi nem jókor váltottunk a Brit Care junior tápjára, nálatok szerintem nem lenne gond :)
2012. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyforma intenzitással nőnek a kölykök. Pl fogzási hónapokban inkább lassabban. Aztán amikor befejeződik, megindulnak ismét.
2012. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy a táp okozza, vagy nem. Eleve különböző az egyes egyedek növekedési üteme, úgyhogy ha nem kórosan kicsi, akkor nem kell rögtön a tápra fogni.
2012. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!