Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyaitoknak milyen...

A Ti kutyaitoknak milyen erdekes szokasi vannak?

Figyelt kérdés
illetve mi tetszik nektek a legjobban?

2012. ápr. 24. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőim eljönnek és meglátja akit a legjobban szeret akkor bepisil. Egyszer le is pisilta.

Bár ez nem valami jó 12/L

2012. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

terrier és szakálla van. kaja után bejön a nappaliba és beletörli a szőnyegpadlóba


nekem nem tetszik, de "érdekes" :)

2012. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

en is ismertem egy csajt akinek ilyen yorkieja volt.oromeben,ahogy ugralt az emberekre lepisilta oket.:)

edi lehet a szakallas kutya is.csak a takaritas nem :)

2012. ápr. 24. 18:17
 4/24 anonim ***** válasza:
A palotapincsim csak a párommal játszik pofozkodósat. Fekszenek az ágyban, Speedyke a páromon, és pofozza őt.
2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

az en kutyam is csak a paromat "terrorizalja" :D

ot viszont ugy hogy megfogja a kotelcsomo jatekat,ha a kanapen van akkor a parom moge megy es elkezdi rangatni a szajaban a jatekot,igy az eggyik vegevel veri a parom.:)

2012. ápr. 24. 18:21
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha koncentrál, akarata ellenére kidugja a nyelvét. Ilyenkor olyan, mintha értelmi fogyatékos lenne. :D Gyűjti a csigaházakat. Méterekről kiszagolja, kiássa és aztán szaladgál vele, de nem eszi meg, én általában elveszem tőle (hogy a séta egészségügyi részére tudjunk koncentrálni) és az ablakpárkányra teszem, egy elég szemrevaló halom gyűlt össze... Ha esős idő van, igazi kincsesbánya neki a kert. :D

És a legfurább szokása, hogy nem ugat és nem ad ki hangokat. Csak, ha kérem (kiadom az "Ugat" parancsot). Sírni 2 év alatt nem hallottam egyszer sem. Ez mondjuk azért jó is, mert ha fáj valamije és ezért sír, akkor rögtön fogom tudni, hogy baj van... :-) De azért mégis fura, hogy még nyöszörögni sem hallottam soha. :D

2012. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám néha reggel úgy ébreszt, hogy feltámaszkodik az ágyam szélére (mert nem jöhet fel) és beleszuszog a fülembe :) Épp egy álom kellős közepén tartok, és egyszer csak... mi ez a fura hang??? Itt szuszog a fülemnél ...
2012. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

par napja kiirtam egy kerdet,melyben leirtam hogy az en kutyam ugy alszik el hogy szopja a huvelykujjam.vagyis csak a szajaba veszi mindig.

es ha valamit akar,jatszani,enni,kimenni,mindig bokdos az orraval.:)

2012. ápr. 24. 18:41
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek van egy nem kedves szokása, amit csak egy emberrel csinál a családban: felkunyizza magát az ölébe, aztán 2 perc múlva odapukizik és lelép, majd kb 3 méterre leül a szőnyegre és csóválja a farkát. Elég szagos meglepi, és tényleg csakis azzal az egy emberrel játsza el időről időre. Már variáltuk a kajáját 3-szor, másra eddig sem pukizott, de gondoltuk, hátha. De nem ... ez a szokása azóta is megmaradt. Amúgy másfél éves tacskó.
2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Catz ***** válasza:
100%

Álltó helyében felugrik 160 cm magasra örömében :) Úgy koncentrál a labdára, hogy folyik az orrlyukaiból a nedv :)


Tigrisbukfenccel vetödik a frissen nyert fübe és addig hempereg, amíg félig zöld nem lesz :) Gyüjtöget mindent, így a tobozgyüjtébe is beszerveztem :)

2012. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!