Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó kutya nekem a...

Szerintetek jó kutya nekem a Labrador?

Figyelt kérdés
Panelba lakunk de rengeteg nagy szabad füves tér van körülöttünk és naponta többször letudom vinni sétálni pisilni kakilni és naponta 2x is ráérnék 1-1.5 órás sétákra és játékra! Sok kutya van a környéken tudna szocializálódni is! Azért szeretnék labradort mert nagyon tetszik és azt mondják, hogy könnyen tanúé. Csak hobbi kutyának szeretném! Szerinted jól döntök? Esetleg meg hallgatom a véleményeteket, hogy ti mit ajánlanátok! (kb. olyan méretű kutyák érdekelnek csak mint a labrador)
2012. ápr. 24. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy azért választom őt mert nyugodt szelíd és barátságos kutyát szeretnék!
2012. ápr. 24. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! :)
2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, nekünk labrador kutyánk van és nagyon szeretjük. Bár komolyan meg kell fontolnod, mert nagyon-nagyon-nagy mozgásigényű, a miénkel is kell naponta játszani, hosszú séta, stb. Érdemes hamar tanítani és olykor bármennyire is nehéz, nevelni és szigorúan fogni, mert nagykorában nem fog hallgatni rád. Szóval gondold át alaposan, hogy ezeket vállalni tuodo-e, bár ha igazán megszeretitek egymást, akkor nem lesz a teher a napi séta és a játszás.
2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
szerintem panelba ne vigyél labradort,nekünk is az van,és nem elég neki napi pár óra játék,mert egész nap játszana,szaladgálna,nagy a helyigénye,ezért panelben biztosan rosszul érezné magát.Mióta lehet panelba kutyát tartani?
2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem jó ötlet! Egyik rokonom a bernipásztort tartotta a lakásban, pedig az kertes ház és hatalmas az udvar is.. napi 3-4 órát volt kinn az udvaron, a többi időt a lakásban töltötte.. szépen elhaltak az izületei.. el pusztult!
2012. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!