Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden retriver mennyire...

A Golden retriver mennyire bírja az extrém hideget?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi minősül extrém hidegnek? Ha a meleg lakásból kivágod télen a mínusz húszba, meg fog fagyni, viszont ha nyártól kezdve szokja az időjárást, akkor azért elég jól védi a szőre, gyengébb mínuszokban is boldogan elvan kint. Viszont nyilván nem egy malamut, szóval ne vidd a sarkkörre kerti kutyának.
2012. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az extrém hideg alatt Erdélyt értem.Idén elég hideg volt.Én Huskyra gondoltam,de nagyon ragaszkodnak a G.retriverhez.
2012. ápr. 25. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a golden eleve nem egy kertbe kivághatós fajta, lévén nagyon ragaszkodik az emberekhez, boldogtalan társaság nélkül, időjárás ide vagy oda. Úgyhogy őt csak kinti-benti kutyának javasolnám. Ha csak kerti kutyát szeretnétek, válasszatok valami önállóbb fajtát, kemény pásztorkutyát, ők az időjárást is bírják, meg a ridegtartást is (napi séta és foglalkozás mellett, ami ugye minden kutyának jár).
2012. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. A séta meg a folyamatos foglalkozás meglenne :) csak, hogy mennyire boldogul kint. És mondjuk a Szibériai Husky vagy a Kaukázusi juhászkutya?
2012. ápr. 26. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A kau biztos jól meglenne, a huskyt nem tudom, ezt egy huskystól kell megkérdezni :)
2012. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel szibériai gondolom jól bírja a hideget :D

egyébként egy jól szigetelt kutyaházban elvan, ha nagyon hideg van csak akkor megy be.. Mondjuk a -10-15-20fokba én este beengedném. De tényleg jól bírja a hideget. Szerintem a kinti gondenek sokkal szebbek, ellenállóbak.

2012. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!