Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kutyák fajtatiszta...

Ezek a kutyák fajtatiszta Amstaffok? Csak hozzáértő, és tenyésztők hozzászólását várom.

Figyelt kérdés

Ezek a kutyák törzskönyvvel ellátott Amstaffok. 3 éves szukák, nagyon kedvesek, kutyaoviban és kutyasuliban tanítottak, erős idegzetűek, megbízhatóak, csupa+++++

de... én venném át a nevelésüket egy kedves ismerősömtől, akik külföldre költözés miatt nem tudják tovább nevelni. Nekem viszont 3 gyerekem van, a legkisebb 8 hónapos, a középső 11éves, a legnagyobb gyerkőc 14,5éves. Mit mondanátok? Merjem vállalni? Tényleg Amstaffok, vagy az elterjedt Pitt bull átpapírozásának estek áldozatául?


Köszi előre is a válaszokat



2012. ápr. 25. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de kép nélkül honnan tudjuk?
2012. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha erős idegzetü, megbízható kutyák akkor nem mindegy hogy mi a fajtája?
2012. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom belinkelni a képeket, majd ha hazaér a párom, ide másoljuk :)
2012. ápr. 25. 09:49
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kép.

Egyébként meg olyan mindegy. A kutya természete a lényeg.

2012. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 compactegon ***** válasza:

nem kell megvárni...

[link]

2012. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nevük miatt aggódj szerintem. Hanem azért 3 gyerek mellett tudsz rájuk napi 2-3 órát szánni?
2012. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tenyésztők/szakemberek válaszait várod, akkor őket kérdezd, ne a noname, 12 éves gyakorikérdések közönségét faggasd. Az előzőnek egyébként tök igaza van.
2012. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

mindegy, hogy pit vagy amstaff. akérdés,hogy hogy nevelték. (egyébként még kép alapján se tudjuk megmondani, még orvos se tudja 100%-ig eldönteni. Ezért lehet átpapirozni.) De a nevelés a lényeg.

Én 2dolgon gondolkoznék el:

1.van elégidőd rájuk?

2.Ugye tudod,hogy a kicsit nem hagyhatod az első 4-5 évben egyedül a kutyákkal? Tehát meg kell oldani a szeparációt,ha te nem vagy velük

2012. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Velem van a hiba, köszönöm a képfeltöltőt, de így sem megy, mert nem jó a formátum...


És igen, mérlegeltem, a picit nem hagynám SEMMILYEN KUTYÁVAL egyedül, mert könnyen prédának nézheti. Tudom ez nem törvényszerű, de jobb félni, mint megijedni! Sőt egyenlőre a nagyobbakat sem. De kár volna ezért a két kutyáért, ha menhelyre kerülnének, vagy elaltatnák őket.

2012. ápr. 25. 10:07
 10/32 anonim ***** válasza:
7%
Párom barátjának pitbullja van. A kislány húzta vonta szegény kutyát, de ha csak rá mert picit is morogni, kapott akkorát, hogy repült.... Nem követendő,mert szerintem nem ilyen kutyát kellene tartani kisgyerek mellett!!!! De ez után békésen hagyott minden huzavonát sőt inkább elbújt a gyerek elől.... Kemény kéz kell, nem egy női az biztos.
2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!