Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számodra milyen az ideális...

Számodra milyen az ideális kutyakozmetikus?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcsó és mégis jó.

Magam nyírom a kutyámat amúgy évente egyszer.

2012. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petrusi ***** válasza:
Az, aki rendesen megtrimmeli s schnauzeremet és korrekt.
2012. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Aki nem automatikusan kopaszra nyírja a kutyát.

2. Aki figyelembe veszi, hogy a kutyához mi illik és nem a divat szerint nyír. (keverék kutyám van, ezért nem szeretem, ha valamilyen fajtát szeretnének belőle kihozni)


Magam nyírom egy ideje, mert nem találtam az igényeimnek megfelelő kozmetikust.

2012. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyakozmetikusunkat nagyon szeretem. Igaz, másnál még nem voltam. 2500Ft-t kér a mini yorkink nyírásáért, de én 3000-at adok neki, mert elég hisztis a yorki, nagyon nem hagyja magát.

Én meg vagyok vele elégedve, mind árban, mint pedig a kutyákkal való bánásmódjával.

A hisztis yorkimból, akit alig lehet megnyírni, kihozza a lehető legjobbat.

Mindig tanácsot ad, hogy szerinte mit lehetne kezdeni a kutyával, ápolással, vagy, hogy milyen fazon lenne a legideálisabb neki. De nekünk a praktikus rövid szőr, az ami a legjobb, mert sokat szaladgál kint a kertben.

2012. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-jól bánjon a kutyával az fontos

-jól nyírja meg, ami illik a kutyához

-ne géppel nyírja kopaszra a kutyát..


mi 4500 ft fizetünk , nyírás,fürdetés,bűzmirigy és karomvágásért..de amikor elvittük egy másik kozmetikushoz aki a kutyával jól bánt, de szörnyen nézett ki a kutya , szerintem még én is jobban megnyírtam volna..na mindegy azóta inkább kifizettem ezt a pénzt, mi is rövidre nyíratjuk a kutyánk szőrét egy évben 2x visszük kozmetikushoz :)


de 1,5 év múlva már én nyírom :) (kutyakozmetikus leszek)

2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petrusi ***** válasza:

2. vagyok:

Olyan nincs, hogy mini yorki, nem tudom miért jött divatba ez a nem létező kutyafajta

Én különben nem vagyok kozmetikus-hívő, már én trimmelem a kutyámat, mert képes volt úgy MEGNYÍRNI a SCHNAUZERT(!!!), hogy váltig azt állította, hogy még véletlenül sem nyírja meg.

2012. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha el tud térni a standard nyírástól. Nekem elég különleges elvárásaim vannak. Az plusz, ha ott maradhatok. Nevelés szempontjából fontos nekem, hogy ott maradhassak, amíg nyírja a kutyát, hogy én közben tudjam korrigálni a kutya rossz viselkedését. Egyenlőre nem találtam olyan kutyakozmetikust, akit nem zavar a jelenlétem. :-)


Úgyhogy én nyírom a kutyám már amióta megvan (2 éve). :-)))

2012. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg ne legyen "okosabb" nálam. Előző kutyámmal voltam egyszer egy kozminál, megkértem szépen, hogy a bűzmirigyet hagyja békén. Úgy kinyomta végül, hogy onnantól kezdve folyamatosan be volt gyulladva a kutyának... Tehát tartsa tiszteletben a kéréseimet és ne bírálja felül a döntéseimet.
2012. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!