Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az rossz ha egy 5,5 honapos...

Az rossz ha egy 5,5 honapos kutya meg nem szobatiszta teljesen?

Figyelt kérdés

tanitottuk a szobatisztasagra.nappal mar csak kint vegzi a dolgat.de ejszaka nem tudunk vele kimenni mivel a parom nappal dolgozik,o nem kell fel kivinni ejjel a kutyat,en pedig ejszakas vagyok altalaban.

ejjel idaig mindig elvegezte bent a dolgat.de mar azt sem mindig.7-bol 4-szer.

De meg nem mondhato szobatisztanak.


2012. ápr. 25. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod leszarja, hogy a kutyát ki kellene engedni este elvégezze a dolgát a kertben, akkor miért vállaltatok el egy kölyök kutyát? Sajna, hogy ezt kell mondanom, de itt ti mindketten ludasak vagytok. Mindegyikőtök a saját részével: Te aki kölyök kutyát hoztál, és a párod azzal, hogy nem engedi ki a kutyát éjjel. Szóval teremtsd le rendesen a párodat vagy keress neki másik gazdát aki foglalkozik vele.
2012. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elismerem hogy a parom valamilyen szinten hibas,de nem kenyszerithetem ra.

es azon kivul nayon sokat van foglalkozva a kutyussal,nem mondhatnam hogy ez vegett el kellene ajandekoznom ot.

ertelmesebb valaszokat varok.koszonom

2012. ápr. 25. 17:24
 3/12 A kérdező kommentje:

AKKOR KERDEZEM MASHOGY :


mennyi idos kortol tudjak a kutyak visszatartani?

ill. nagyon el vagyok kesve?

2012. ápr. 25. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
az enyémek 3hónaposan már szobatiszák, úgy hogy előtte sem pisiltek besoha a lakásba.2 hónaposan még 2 óránként kimegyek velük (éjjel-nappal) utána 3-4 óránként. 3 hónaposan már kibírják az éjszakát. Nekik eszükbe sem jut,hogy bent is lehet pisilni,mert soha nemis pisiltekbent. De ha hagyod,akkor azt hiszi ez normális és nem is strapálja megát. Igen,már el vagy maradva.
2012. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónaposan lett teljesen szobatiszta. Az éjszakai pisit volt nekünk is a legnehezebb megtanítani, de mi úgy oldottuk meg, hogy 22 körül vittük utoljára sétálni és utána már nem kapott inni, reggel pedig 6-7 körül vittük le. Ráadásul volt pár napig olyan is, hogy mivel mindig a szállító boxban aludt így bezártuk estére és mivel a kutyák nem piszkítanak a helyükre, így kibírta reggelig. De ez tényleg csak néhány napig, amíg megtanulta, hogy este is visszatartsa és utána már nem volt gond.:) Biztosan megtanulja hamarosan a tiétek is, egyáltalán nem vagytok még lemaradva szerintem. Van a környéken egy kutya, aki még 1 évesen sem szobatiszta, bár ez nem a kutya hibája... Csak kitartás!:)
2012. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt.az nalunk is bejott hogy mikor utoljara ki van veve elvegezni a dolgat,nem kap fizet,se kajat,csak reggel a kovetkezo seta elott.

remelem valahogy megtanulja.

de napkozben mar szepen az ajto elott van,ha kell neki.

sot,ha tobb 3-4 orat neha egyedul marad napkozben mar akkor sem csinal be.

viszont szeretnem ha 100%-an szobatiszta lenne

2012. ápr. 30. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Hm. Az én kutyusom az első éjszakától kezdve átaludta az összes éjszakát. Soha nem vettük el tőle a vizét sem, kezdetben este 11-kor volt az utolsó eü sétánk, majd reggel 6-fél 7 fele az első, később pedig egyre korábbi időpontra hoztuk az utolsó eü sétát is. Egyetlen egyszer sem pisilt be éjszaka. Nappal annál inkább, sokszor elkéstünk. Én azt mondhatom, hogy 8 hónapos korára lett szobatiszta a kutyusom úgy, hogy balesetek sem fordultak elő azóta. Persze sokat számít, hogy kinél-mennyi időt kell kibírnia a kutyusnak pisi/kaki nélkül.
2012. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nalunk ahogy irtam nappali balesetek nincsenek,de hogyan adjam a tudtara hogy este sem szabad?reggel nem szoktam letolni,hisz nem tudna miert tortent.egy honapot a szulemnel leszek,egesz juniust es felek hogy balesetek lesznek ott.
2012. máj. 2. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy este fáraszd le. Fizikailag is és tanuljatok is, akkor elfárad a kis agya is, hátha így átalussza az éjszakákat :)
2012. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tegnap ketszer 3 oras seta volt,mondanom sem kell hogy este meg mozdulni sem birt,kevesszer sikerul igy lefarasztani a kutyat,de reggel 2 kaki vart a furdoszobaban.szoval o ig is felkell.lehet megg nem birja annyira vissza tartani?
2012. máj. 3. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!