Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ad-e ki báriféle hangot a Skudo?

Ad-e ki báriféle hangot a Skudo?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy zavarja-e vajon a kutyát?nem idegesítő ha van is hangja hogy állandóan zúg vagy ilyesmi?Vagy ezt a kutyák nem is hallják?

2012. ápr. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel fogalmam se volt, hogy mi ez a skudo, rákerestem és ezt találtam: "Skudo készülék 40.000 Hz-es, magas frekvenciás hangot bocsát ki, ami az emberek és a kiskedvencek számára nem zavaró." Vagyis biztos nem zúg, de érdembeli választ nem tudok adni, hogy a való életben hogy működik, van-e hangja. de én is kíváncsi vagyok a többiek válaszára, megtetszett ez a vegyszermentes rész a leírásban. :)
2012. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastam egy webáruház oldalán a vásárlói hozzászólásokban hogy tényleg nagyon jó!Végül is megrendeltem de az újabb változatát.nagyon bízom benne mivel a cseppeket nem bírja a kutyusom,allergiás reakciót váltottak ki.Nyakörvet használunk de úgy érzem kell még plusz védelem is.
2012. ápr. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!