Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mennyi...

Ivartalanítás után mennyi ideg lábadozott a kutyusotok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miénk 5 kilós szuka másnapra már kiheverte,semmi baja nem volt :)) Estig volt csak rosszul:)
2012. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi pont ma vittük a Kaukázusinkat, 4 re kellett vinni. Még mindig kába. Remélem reggelre jobban lesz
2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kb négy hónapig.
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a műtét után pár óráig volt csak kába, utána semmi baja sem volt. a gallért is többször levettük róla, mert a sebét sem nyalogatta, és egész végig egy hangot sem hallottam tőle.
2012. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3 napja műtötték az enyémet, de még mindig bágyadt és rossz a kedve. Normális ez?
2012. ápr. 25. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy baj. Másik kutyánk másnapra már ugatott és farkas éhes volt.
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, az én törpém a 4. Napra lett jobban, addig csak feküdt. De a régi énjét csak a 8. Napon nyerte vissza. Alapból 48 óra, mire az altató teljesen kiürül.
2012. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Változó. Az én kutyám majdnem belehalt az altatásba, 15 perc után sikerült csak "visszahozni" az orvosoknak. 3 napig jártam vele infúzióra, de már a második napon jól volt, a tölcsér nem is kellett rá, a sebe szépen gyógyult. A műtét miatt előfordulhat, hogy a kutya belázasodik, levert lesz.

Ezek normálisak néhány napig. Szerintem a varratszedés a vízválasztó, utána már folytatódhat a megszokott élet, és akkor a kutya is visszarázódik.

2012. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Enni eszik rendesen, csak olyan nyúzott szegényke, Hétfő délután műtötték.
2012. ápr. 25. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten kedden voltunk a lány kutyámmal. Egy napig bágyadt volt, utána nem volt túl sok étvágya (a műtéttől számított 2-3 napig). Most már étvágya is nagyon jó, de cserébe nagyon sokat iszik és sokat is pisil. Reggelente sajnos be is pisil, holott szobatiszta volt. Holnap megyünk varratszedésre, rá is kérdezek erre a dologra.

Változó, hogy meddig lábadoznak, van amelyik kutya már másnap virgonc, de van amelyik csak egy hét után. Főleg ha szukáról van szó, azért ez egy hasi műtét..De ők nem így fogják fel, és sokkal gyorsabban gyógyulnak, mint mi emberek.

2012. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!